Oley! Tatiller! Oley! İngilizce! - Blog Novakid Türkiye
Kampanyalar ve Yarışmalar

Oley! Tatiller! Oley! İngilizce!

Çocuğunuz yine ekran başında ve siz buna aldırmıyor musunuz? Tabii ki! Çünkü çocuğunuz oyun oynayarak, yabancı öğretmenlerle iletişim kurarak ve yeni dünyasını keşfederek İngilizce öğreniyor!

Novakid’le tanıştınız mı? O zaman çocuğunuza İngilizce’yi nasıl sevdireceğinizi biliyorsunuz! Bunun dışında, farklı dil okullarını ziyaret etmek için zamanınızı ve paranızı boşa harcamayı nasıl durduracağınızı biliyorsunuz. Elbette, çocukların evde, şehir dışında ve hatta sahilde bile eğitim görebileceğini biliyorsunuz! Sadece internete ve güçlü bir öğrenme isteğe var. Tüm öğretmenlerimiz, her öğrenciye ilitişim yolunu bulabilen ve her şeyi oyun yoluyla açıklayabilen sertifikalı profesyonellerdir. Söz veriyoruz, çocuğunuz sıkılmayacak!
Sizden – İnternet bağlantısı. Bizden – en iyi öğretmenler ve… harika yaz indirimleri!

Özel Yaz fırsatları:

💥 3 aylık kursu için %33 İNDİRİM! 💥
Sadece bu yaz – %33 indirimle 12 haftalık abonelik alın! Şimdiye kadarki en düşük fiyatla haftada 3 ders işleyin! İndirim kodu: SUMMER12 (30.06.2021 tarihine kadar geçerlidir)

🎁 1 ay boyunca 4 ücretsiz ders 🎁
Kısa bir üyeliksatın alıp 4 ücretsiz ders alın! Bu fırsat, haftada 2 dersten başlayan üyelikler için geçerlidir. İndirim kodu: SUMMER4 (31.07.2021 tarihine kadar geçerlidir)

Bu arada, summer slide’nın (yaz kaydırağı) ne olduğunu biliyor musunuz? Amerikalı psikologlar, çocukların okul yılı boyunca kazandıkları bilgileri kaybetme eğilimini böyle adlandırıyorlar.
Ancak istediğiniz harika öğretmenle her yerden, her zaman İngilizce öğrenebilen Novakid öğrencileri için yazın bilgi kaybetmekten hiç korkmazlar!

Kaydolun ve en iyi teklifi almak için promosyon kodunu kullanın!
Novakid’e katılın – yazın tadını çıkarın!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: