Easy Breezy Sanal Yaz Kampı'yla neşe dolu bir yaz: 1. hafta
Easy Breezy

Easy Breezy Sanal Yaz Kampı’yla neşe dolu bir yaz: 1. hafta

Eğlenceli İngilizce dersleri, atölyeler ve dünyanın dört bir yanından animasyonlar

Novakid – Avrupa’nın 1 numaralı İngilizce eğitim platformu şimdi de “Easy Breezy” Sanal Yaz Kampı’nı sunuyor. 7 hafta boyunca eğlenceli İngilizce dersleri, ilginç atölyeler ve nefes kesen animasyon serileri sizi bekliyor. 12 Temmuz – 29 Ağustos tarihleri arasında websitemiz üzerinden katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Unutulmaz anılar ve eğlenceli aktivitelerle dopdolu bir yaz sizi bekliyor. Novakid, sizi İngilizce çizgifilmler, 21 adet yaratıcılığı destekleyen atölye ve Novakid öğretmenleriyle İngilzce dersleriyle dolu çok özel Easy Breezy sanal yaz kampına davet ediyor.

Easy Breezy sanal yaz kampında her hafta üç ders ve üç farklı atölye çocukları bekliyor. Her haftanın hobiler, müzik, spor, mutfak sanatları, kariyer, hayvanlar, seyahat gibi özel bir teması olacak ve ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından sunulacak. Kampın eğlenceli formatı sayesinde çocuklar sadece İngilizce öğrenmekle kalmayacak, İngilizce öğrenmeyi de sevecek.

Pratik derslerinde çocuklar sıradışı teknikler öğrenecek, el işleri ve oyuncaklar keşfedecek, küçük deneyler yapacak ve mutfak sanatlarını bile keşfedebilecekler.

Easy Breezy sanal yaz kampının en çalışkan öğrencilerini özel ödüllü bir çekiliş de bekliyor. Çizgi filmler, el işleri ve eğlence dolu dersler sürpriz ödüllerle dolu. Harika değil mi?

Easy Breezy Sanal Yaz kampının detaylı içeriğini adresinde inceleyebilirsiniz: https://camp.novakidschool.com

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: