Novakid Online İngilizce Okulu,Türkiye Marka Elçisini Seçti!
Kampanyalar ve Yarışmalar

Novakid Online İngilizce Okulu, Marka Elçisi Programının Kazananlarını Açıkladı!

Kazanan yarışmalar, dünyanın dört bir yanındaki 14 Novakid öğrencisi!

Novakid Marka Elçileri, reklam yıldızları olacak, şirketi kendi ülkelerinde ve uluslararası mecralarda temsil edecekler.

Tüm elçiler, sözleşme süresi boyunca Novakid’de ücretsiz olarak İngilizce öğrenecek. Topluluk önünde konuşma, profesyonel video çekiminin temelleri konularında harika deneyimler kazanacaklar ve yeni iPhone 13 Pro’larıyla harika videolar çekme şansına sahip olacaklar.

Diğer havalı ödüller: Aile için profesyonel fotoğraf çekimi, uluslararası projelere katılım ve çocukluktan itibaren bir medya kariyeri başlatma fırsatı!

Dünyanın 20’ye yakın ülkesinden yetenekli Novakid öğrencileri ve ebeveynlerinden 150’den fazla başvuru aldık.

Novakid’deki uzman jüri, başvuruları beş kritere göre değerlendirdi:

1. Adayın iletişim becerileri ve yaratıcılık düzeyi
2. Novakid hakkındaki videonun sosyal medyada popülerliği ve kapsam alanı
3. İddialı hedefler, ilginç hobiler ve olağanüstü yetenekler
4. Novakid’deki eğitim süreci hakkında açık ve ilgi çekici bir konuşma
5. Novakid ekibiyle içerik oluşturmaya olan isteklilik

Marka Elçisi Programı için başvurular 15 Ocak’a kadar sürmüştü, ve şimdi Novakid kazananı açıklıyor!

Novakid’in Türkiye Elçisi Lara!

Küçük ve tatlı Lara, Türkiye elçimiz oldu! Lara, videosunda yeni şeyler denemekten ve kendine meydan okumaktan asla vazgeçmediğini söylüyor. Lara, umarız şu an çok fazla yeteneğin olsa da yeni yetenekler keşfetmeye devam edersin! Novakid ailesine hoş geldiniz!

Lara’yı ve Marka Elçisi Programının tüm kazananlarını tebrik ederiz! Novakid’in, heyecan verici geleceğinize ”Başlamak için Doğru Yer” olacağını umuyoruz.

Novakid, yarışmaya katılan tüm öğrencilere ve ebeveynlerine katılımlarından ötürü teşekkür ediyor! Tüm katılımcılara hediye olarak 2 Novakid İngilizce dersi verilecektir.

Çocuğunuz Novakid bünyesine henüz İngilizce öğrenmiyorsa, ücretsiz deneme dersine kayıt olmanın zamanı geldi. Deneme dersinde öğretmeniniz tam bir ders işleyecek, size platformu gösterecek ve çocuğunuzun İngilizce seviyesini belirleyecektir. Derse kaydolmak için bu bağlantıyı takip edin. Belki de çocuğunuz bir sonraki Novakid Elçisi olacak!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: