Novakid'in seyahat bloggerlarıyla beraber dünyayı tanıyın
Mutlu hikayeler

Turistlerin olmadığı büyüleyici bir yer: Wąbrzeźno, blogger Tymoteusz ile

En sıra dışı yerler keşfedilmek için seni bekliyor! Novakid Online İngilizce Okulu’nda seyahat bloggerları tarafından hazırlanan heyecan verici sanal gezilerimize katılın ve bir sonraki rotanızı seçin!

Hiç gerçek bir seyahate çıktınız mı? Hiç çıkmamış olsanız bile, bu fırsatı kaçırmayın! Kemerlerinizi sıkı bağlayın, Polonya’nın bir kasabası olan Wąbrzeźno’ya gidiyoruz. 

 Wąbrzeźno büyüleyici bir yer, değil mi? Tymoteusz bize ana caddeyi ve 19. yüzyılın sonunda inşa edilen otantik belediye binasını, tarihî şehri ve güzel bir kiliseyi gösterdi. Keşfedilecek en ilginç yerlerden biri de, Wąbrzeźno’nun yanındaki gölde bulunan parktır! Çocuklar ve aileler için kumsal, oyun alanı, kaykay parkı, ipte kayma alanı ve daha birçok eğlence dolu aktivite var! 

Daha fazla ipucu vermemizi ister misiniz? Novakid, her hafta genç seyahat bloggerlarımızla sizi yeni bir yolculuğa davet ediyor. Elisa ile Val Chisone vadisine çoktan gittik ve Marta ile İspanya’daki Tenerife adasına! Bir dahaki sefere yerel rehber Emilian ile Münih’i ziyaret edeceğiz! Takipte kalın!

En iyi yorum yarışmamızın kazananlarını tebrik ederiz!

İki hafta önce Novakid, en unutulmaz tatilinizin nasıl geçtiğini paylaşmanızı istedi. Dünyanın dört bir yanındaki genç gezginlerden ve ebeveynlerinden onlarca hikaye aldık ve aralarından rastgele üç hikaye seçtik!

Novakid bonuslarını almaya hak kazananlar: 

  1. Ali
  2. Eito
  3. Esra Tokoğlu

Harika hikayeleriniz ve katılımınız için hepinize teşekkür ederiz! 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: