Novakid'de Ücretsiz Açık Dersler
Eğlenceli İngilizce

Joe ve Brittani ile konulu herkese açık İngilizce dersleri

Her hafta Novakid öğrencileri için farklı konularda herkese açık dersler işliyoruz ve çocuklarımız bu derslere bayılıyor.

Çocuğunuz ana dili İngilizce olan bir kişiyle ve akranlarıyla gerçek yaşam diyalogları üzerinden İngilizcesini sınayacak. İngilizce öğrenmeye devam etmesi için eğlenceli ve motivasyonu arttıran bir fırsat!

Çocuğunuzu herkese açık bir İngilizce dersine davet ediyoruz 16 Haziran’da!

Joe open lesson

“Aileyle egzersiz” (4–7 yaş arası çocuklar için)

Tarih: 16 Haziran Perşembe, 18.00 (TSİ)
Öğretmen: Joe, ana dili İngilizce olan bir Güney Afrikalı. Kendisi üç çocuk babası ve aynı zamanda Novakid’in en iyi profesyonellerinden biri. Farklı ülkelerdeki çocuklarla ortak bir dil yakalama ve eğlenerek, etkili şekilde İngilizce öğretme konularında özel bir yeteneğe sahip!

Brittany open lesson

“Genç mucitler” (8–12 yaş arası çocuklar için)

Tarih: 16 Haziran Perşembe, 18.00 (TSİ)
Öğretmen: Brittani, ana dili İngilizce olan bir Amerikalı. Son derece sempatik ve deneyimli bir öğretmen olarak 10 yılı aşkın süredir hem internetten hem de fiziksel ortamda çocuklara ders veriyor. Bütüncül Fiziksel Tepki (TPR) teknikleri konusunun bir uzmanı olarak çocukların kolayca ve hızlıca İngilizce öğrenmesine yardımcı oluyor!

Derse katılma yöntemi: Bir YouTube linki ile
Yayın linkini almak için kaydolun. Ders günü size bir hatırlatıcı göndereceğiz.


Derse katılmak istiyoruz!

Bonus olarak ortak sohbet özelliği var!

Çocuklar öğretmenle iletişime geçmeye ve yazılı İngilizcelerini geliştirmeye bayılıyorlar. Her derste dünyanın dört bir yanındaki çocuklardan 4.000’den fazla mesaj alıyoruz!

16 Haziran’da görüşmek üzere!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: