By Novakid - #1 online English school for kids in Europe*
Easy Breezy

Online Yaz Kampı

4-15 yaş arası çocuklar için
Yaz tatilinde çocuklara yönelik online eğitim ve eğlence programı!
Yaz tatilinde çocuklar için online eğitim ve eğlence!
İngilizce öğrenin ve dünyanın farklı yerlerinden arkadaşlarla konuşma pratiği yapın.
CalendarBu yaz
Novakid'e göstermiş olduğunuz sadakat için çok teşekkür ederiz!
Minnettarlığımızın bir simgesi olarak size, özel Easy Breezy Yaz Kampımız
Easy Breezy Yaz Kampı'na ÜCRETSİZ erişim!
Speaker
Uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri, atölye çalışmaları ve derslerden oluşan, çocukların çok seveceği, ilgi çekici ve eğlence dolu 3 aylık bir program!
Whirligig
Zorlu görevlere katılın, 3 Boyutlu maceralar ve eğlenceli konularda hazırlanan gösterimlerin tadını çıkarın.
Cube
Dünyanın dört bir köşesinden diğer çocuklarla arkadaşlık kurun, öğrendiklerinizi pratiğe dökün.

Easy Breezy Yaz Kampı nedir?

Headphones
Bomb
Rocket
Phone
Man
Boy
Girl
Girl

Grup dersleri

her ay, eğlence dolu 24 ders ve faaliyet
Gift
Medal

Zorlu görevler ve faaliyetler

ödev yap, rozet kazan, ödülleri topla
Girl
Boy

Diğer çocuklarla sohbet

rahat ve güvenli bir ortamda online sohbetlere katıl
Çocuklarınız, bir yandan farklı ülkelerden arkadaş edinecek bir yandan oyunlarla İngilizce öğrenip konuşacak!

Yaş grupları

4+
7 +
10 +

Konular

Boy
Dumbbell
Sabah sporu
Güne şöyle tüm bedeni ısıtacak bir sabah sporuyla başlamaktan daha iyi bir seçenek olabilir mi? Basit, eğlenceli ve dinçleştirici egzersizlerimiz sayesinde çocuğunuz, hem bedenen hem de zihinsel olarak o günkü faaliyetlere hazırlanmış olacak! Aynı zamanda egzersizlere ilişkin faydalı kelimeleri öğrenip günlük yaşamda kullanmaya başlarken, fiziksel olarak aktif ve sağlıklı kalacak.
Globe
Seyahat
Güzel bir gezegende yaşıyoruz; bu derste çocuğunuz, gezegenimizin hem doğal hem de insan ürünü harikalarıyla tanışacak! Hep beraber dünyanın dört bir köşesinde seyahat ederken gezegenin en büyüleyici manzaralarını göreceğiz. Bu derse katılan çocukların dünyaya dair duydukları değer duygusu derinleşip büyüyecek.
Pizza
Yemek pişirme
Bu derslerde çocuğunuz basit, anlaşılır talimatları takip ederek yaratıcılık ürünü, leziz yemekler pişirecek; işin en güzel tarafı ise ders sonrasında bu parmak ısırtan lezzetleri çocuğunuzla birlikte tadabilecek olmanız! Derslerde fırın kullanmamız gerekmiyor; yalnızca yumuşak gıdaları ekmeğe sürmek ve kesmek için tereyağı bıçağı kullanıyoruz. Bir yardıma ihtiyaç duyarlarsa diye bu faaliyete katılan çocukların bir ebeveyninin de derse katılmasını öneriyoruz.
Dye
Sanat ve El İşi
Sanat derslerimizin amacı, bir yandan çocuklara yaratıcılık hazzını aşılarken diğer yandan özgüven duygularını, ince motor becerilerini, odaklanma yeteneklerini ve pek tabii ki İngilizcelerini geliştirmektir. Çizim, kille modelleme ve suluboya gibi çeşitli teknikler yardımıyla yaratıcılıklarını geliştirip dil becerilerini güçlendirirken gurur duyacakları eserler ürettikçe özgüven duygularını da pekiştirmiş olacaklar!
Yoga
Çocuklar İçin Yoga
Harvard Tıp Fakültesi'nin yaptığı araştırmalara göre çocukların fiziksel ve zihinsel sağlıkları üzerinde yoganın olumlu etkisi olduğunu biliyor muydunuz? Yoga hareketlerini yaparken eğlenen çocuklar ayrıca öz saygı, okul başarısı, odaklanma ve hafıza gibi konularda da gelişme kaydediyor. Endişe ve stresi azaltarak tüm bedeninize enerji pompalayan bu dersi kaçırmayın! Bu derste, eğlenceli bir şekilde egzersiz yapıyoruz! Yoga, beden ve aklın sakinleşmesine yardımcı olan fiziksel ve zihinsel disiplinleri bir araya getirir. Çocuklar, öğretmenleriyle yoga pozlarını uygularken düşsel bir macera alemine doğru seyahat eder. Her bir ders, çocukların yogayı eğlenceli bir biçimde pekiştirmesine yardımcı olur. Çocukları öykülerle eğlendirip hayal güçlerini genişleten bu derslerde yaratıcı biçimde eğlenceli yoga pozları öğreneceğiz.
Microphone
Şarkı Kulübü
Bu derslerde çocuğunuz bolca şarkı söyleyecek, gülecek ve eşsiz şan öğretmenimizle birlikte eğlenecek! Çocuklar yeni şarkılar öğrenip söylerken bolca hareket de edecekler. Erken yaşta müziğe ve şarkı söylemeye başlayan çocuklarda beyin gelişimi olumlu biçimde etkileniyor. Dil kullanma yeteneklerinde artış görülürken, okumaya da daha hazır hale gelmiş oluyorlar. Müzik eşliğinde hareket eden öğrencilerin kaba motor becerileri gelişirken müzik içerisindeki ritim ve melodileri tanımladıkça matematiğe hazırlanmaları da kolaylaşıyor. Pek tabii ki müzik, hem eğlenmelerini hem de en etkili biçimde İngilizce öğrenmelerini sağlıyor!
Clapperboard
Tiyatro
Katılımı teşvik eden ve herhangi bir rekabet içermeyen bu derslerde, vücut dilimizi kullanarak duygu ve düşüncelerimizi ifade etmeyi öğreniyoruz. Son derece rahat ve sıcak bir ortamda çocuklar, temel oyunculuk becerilerini geliştirirken uzman öğretmenlerimiz de onlara rehberlik edecek. Son derece dışa dönük ya da biraz çekingen olmaları hiç önemli değil; katılan her çocuk bu özgüveni pekiştiren faaliyetten zevk alacak.
Duck
Hayvanlar alemi
Hayvanlarla dolu bir macera seni bekliyor! Bu etkileşimli dersler sırasında, dünyanın dört bir köşesinde yaşayan hayvanları tanıyacağız. Hep beraber tarlalara sanal geziler düzenleyip hayvanların yaşamına dair ilginç bilgiler edinecek ve yaşayışlarını gözlemleyeceğiz. Birbirinden ilginç yerleri ziyaret ederek çok çeşitli evcil hayvanları tanıyacağız. Dahası yalnızca çiftlikte yaşayan ve evcil hayvanları değil, lamalar ve pandalar gibi doğanın içinden canlıları da keşfedeceğiz!
Potion
Kolay Bilim
Bu etkileşimli ve heyecan dolu derslerde çocuğunuz, deney yaparak ve bulguları gözlemleyip kayıt altına alarak bilimle tanışacak. Gözlemleme, sınıflandırma, ölçüm yapma, iletişim kurma, sonuç çıkarma ve tahminde bulunma yoluyla dünyayı daha yakından tanıyıp anlarken eşsiz bir vakit geçirmiş olacaklar.
Detail
Lego Kulübü
Efsanevi LEGO dünyası! Bırakın çocuklarınızla LEGO'yu daha da yaratıcı biçimlerde yeniden keşfedelim. Bu derste öğrenciler, oluşturdukları LEGO kurulumlarını birbirine gösterip beraberce inceleyecek. Bir uzmanın nasıl kurulum yaptığını izleyerek LEGO becerilerini geliştirebilecek. Hiçbir deneyim gerekmiyor; katılıp eğlenmek yeterli! Gelmiş geçmiş en popüler hobilerden birisini daha yakından tanımak için eşsiz bir fırsat!
Minecraft
Minecraft
Her bir ders sırasında çocuğunuz, gezegenin en ikonik şehirlerinden birisini yaratma şansını yakalayacak. Her bir dersimiz, hem yeni başlayanların hem de deneyimli çocukların katılımına uygun olarak tasarlandı. Bu dersler, özellikle teknoloji hayranı çocuklar için mükemmel bir seçim. Ders kapsamında problem çözme, çoklu görev, yaratıcılık ve öykü anlatımı gibi farklı becerileri geliştirecek faaliyetler var. Çocuklar dünyanın farklı kesimlerini tanırken bu bilgileri kullanarak ünlü kentlerin simgelerini Minecraft dünyasına yeniden yaratacak.
Computer
Programlama
Bilgisayar oyunlarıyla dolu gizli bir dünyanın kapılarını açın! Bir yandan programlama dünyasını keşfederken Minecraft, Roblox, Fortnite ve sevdiğiniz tüm diğer oyunlar ile yepyeni bir boyutta yeniden tanışın. Yeni başlayanlar için ideal bir programlama aracı olan Scratch sayesinde programlamaya dair temel tanımları öğrenecek ve gerçek bir bilgisayar programcısı gibi hissetmeye başlayacaksınız. Ayrıca ders sonunda, geliştirdiğiniz her oyunu ya da projeyi indirip arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz! Ders süresince, en baştan başlayarak bir oyunun nasıl oluşturulduğunu öğreneceksiniz. Proje oluşturmanın kurallarını, oyun karakterlerinin nasıl programlandığını, oyunu kazanmanın ve kaybetmenin koşullarını öğreneceksiniz. Hemen aramıza katılın ve kendi oyununuzun kahramanı olun! Hiç gecikmeden bugün bilgisayar oyunu programlama dünyasına adımınızı atın!

Hemen Easy Breezy Yaz Kampına katılın

Easy Breezy Yaz Kampı tanıtım videosunu izle

Dilediğiniz Novakid aboneliğini* satın alın, ÜCRETSİZ erişim kazanın!*
ÜCRET ÖDEMEDEN DENEYİN
*Ufak bir hatırlatma: Satın aldığınız aboneliğin süresi, Easy Breezy Yaz Kampına erişiminizin süresini de belirler
Program dahilindeki faaliyetlere katılırken en etkili sonucu alabilmek için cep telefonu yerine dizüstü veya masaüstü bilgisayar kullanmanızı öneririz.

Novakid Hakkında

Novakid sunar - Çocuklar için Avrupa'nın lider online İngilizce eğitim platformu. (J’son & Partners araştırmasına göre)
Müfredatımız Common European Framework of Reference for Languages (CEFR, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) ile uyumludur
>80.000'i aşkın aktif öğrenci
49 ülke
>2.000'i aşkın, ana dil seviyesinde İngilizce konuşan öğretmen