7-12 yaş çocuklar için grup İngilizce dersleri

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle çocuğunuzun İngilizceyi nasıl konuşacağını keşfedin

iconFarklı ülkelerden en fazla 6 çocuğun yer aldığı gruplar
iconSadece 200 TL'den başlayan fiyarlarla online grup dersleri
iconAna dili İngilizce olan TESOL sertifikalı öğretmenler eşliğinde
icon45 dakikalık konuşma pratiği
hero main image
20045 dakikalık ders başına
ÜCRETSiZ DENEYiN

Premium İngilizce grup derslerinin maliyeti

Ana dili İngilizce olan sertifikalı öğretmenlerle işlenen dersler

Çocuklar, küçük gruplarda İngilizce pratiği yaparak farklı İngilizce aksanlarını anlamaya başlar. Canlı grup derslerinde, çocukları eğlendiren ve onların ilgisini çeken oyunlaştırılmış öğrenim yaklaşımı kullanılır. Online grup etkileşimi, çocukların dünyanın dört bir yanındaki diğer çocuklarla İngilizce becerilerini geliştirmesine olanak tanır. Öğrenciyi tamamen dile yoğunlaştıran bu çok kültürlü öğrenim ortamı, çocukların İngilizce konuşurken kendilerine daha çok güvenmelerine yardımcı olur.

Aylık ücret

‎200₺
ders başına
‎1.600₺
aylık
  • Haftada 2 ders
  • Aylık ödeme
ÜCRETSiZ DENEYiN

İngilizce grup derslerinde neler yapılır?

Online İngilizce grup dersleri

Novakid online grup İngilizce dersleri, çocukları kapsayıcı ve dünya çapındaki bir toplulukta bir araya getirir. Küçük gruplar hâlinde bir araya gelip güvenli bir ortamda tamamen İngilizceye yoğunlaşarak pratik yaparlar ve İngilizce öğrenirler.

kid image

Çocuğunuz İngilizceye âşık olacak!

Dünya çapındaki topluluk

Çocuğunuz, dünya genelinden 7-12 yaş arası çocukların yer aldığı küçük gruplarda İngilizce pratiği yaparak erken yaşta tüm İngilizce aksanlarını anlamaya başlasın.

Tamamen yoğunlaşarak öğrenme

Oyunlaştırılmış online İngilizce grup dersleri, çocukların birbiriyle canlı etkileşime girmesine olanak tanıyarak tam yoğunlaşmayı destekler.

Soyut becerilerin geliştirilmesi

Grup etkinlikleri; takım çalışması, eleştirel düşünme ve problem çözme gibi soyut becerilerin gelişimine yardımcı olarak çocuğunuzu geleceğe hazırlar.

Konuşma pratiği

Farklı ülkelerde yaşayan çocuklarla iletişim kurmak, yabancılarla iletişime geçme konusundaki özgüveni artırır.

14

İlk grup İngilizce dersinizi ÜCRETSİZ deneyin

Bugün çocuğunuzu ücretsiz bir grup İngilizce deneme dersine kaydettirin! Çocuğunuzu kursa kaydettirdikten sonra ilk grup dersi ücretsiz olacak. Çocuğunuz formatı beğenmezse veya çok zor bulursa ödediğiniz miktarın tamamını iade edeceğiz.

%100
Para iade GARANTİSİ

Grup İngilizce derslerinin müfredatı

Hem dil becerilerini kalıcı olarak geliştirmesi hem de seyahat, teknoloji ve spor gibi heyecan verici konuları keşfetmesi için çocuğunuzu şimdi bu etkileşimli dil yolculuğuna kaydettirin. Grup İngilizce derslerinde işlenen konulardan bazıları şu şekilde:

Seviye 2
Haftada 2 kez
1 ay
1 ünite
8 ders
7-12 yaş arası

Deneme dersi: İtalya Seyahati

İtalya! Mamma mia!
Hadi, gidiyoruz! Başkentini gezmek için İtalya'ya doğru çıkıyoruz! Bu derste çocuğunuz, bu güzel ülkenin en popüler turistik yerlerinden bazılarını keşfedecek. Bu derste seyahat hazırlığı, gereçlerin kullanımı ve iki katlı bir binada gezinti konularında işlevsel dil pratiği yapılacak. Çocuğunuz sınıf arkadaşlarıyla iş birliği yaparak yaratıcı ve iletişimsel şekilde çalışırken tercihlerini ve izlenimlerini nasıl açıklayacağını öğrenecek!

1. Ders: Yunanistan Seyahati

Antik harikalar diyarı Yunanistan
Bayraklarla eğlenceli vakit geçirme zamanı! Ziyaret ettiğimiz ülkenin bayrağını biliyor musunuz? Peki, kaç tanesini doğru bileceksiniz? Yol boyunca hangi tarihî ve modern yerleri deneyimleyeceksiniz? Çocuğunuzu büyüleyici tarihi, muhteşem yerleri, güzel plajları ve lezzetli yemekleri olan bir ülkede eğlence dolu bir yolculuğa davet ediyoruz. Çocuğunuz "because" (çünkü) kelimesini kullanarak bir şeyi neden yapmak istediğini anlatmayı öğrenecek ve bir şey satın alırken fiyatlar konusunda konuşma pratiği yapacak. Hadi, ne duruyorsunuz? Hayatınızın seyahati için bize katılın!

2. Ders: İspanya Seyahati

İspanya'da önce fiesta, sonra siesta yapılır
Bu derste çocuğunuz sınıf arkadaşlarıyla birlikte iki ünlü şehre seyahat ederek oralardaki turistik yerleri, kültürel noktaları ve aktiviteleri keşfedecek. Seyahat ederken, öneride bulunma ve şehirde dolaşma konularında işlevsel dil pratiği yapacak. Ulaşım hakkında konuşurken kullanılan kalıpları öğrenecek. Ayrıca eğlenceli görevler için sınıf arkadaşlarıyla iş birliği yapacak. En önemlisi, "fiesta" ve "siesta" hakkındaki her şeyi öğrenirken ödüller kazanacak.

3. Ders: Birleşik Krallık Seyahati

Birleşik Krallık'ta Milo'ya yardım edin!
Yazık! Milo adında sevimli bir köpekçik bulduk ama kaybolmuş! Bizimle iş birliği yaparak Milo'nun evine nasıl döneceğini bulmasına yardım eder misiniz? Bu derste çocuğunuz, Milo'nun yaşadığı yeri bulmak için bir dizi görevle karşılaşacak. Nerede yaşadığını öğrenince şaşırabilir! Ayrıca "There are..." (... var) kalıbını nicelik sıfatlarıyla birlikte kullanarak gördüğü şeyleri nasıl tanımlayacağını öğrenecek. Çocuğunuz gerçekten iyi bir iş çıkarırsa dersin sonunda muhteşem bir ödül kazanabilir!

4. Ders: Kanada Seyahati

Kanada'daki akçaağaç çılgınlığı
Küçük, tüylü, yassı bir kuyruğu ve güçlü dişleri olan hayvanın adı nedir? Kunduz! Gelin hep birlikte millî sembolü kunduz olan ülkeyi ziyaret edelim. Öğrencilerimiz insanların burada ne tarz şeyler yediğini öğrenip onları evde kendileri deneyebilir! Ayrıca öğrenciler bu ülkenin doğal görünüşü, popüler binaları ve ülkede kullanılan diller ile ilgili bilgiler alacak. Bu devasa ülkeyi gezerken "I would like..." ve "I would love..." (... isterim) kalıplarını kullanarak bir isteği ifade etme pratiği yapacaklar. Sizin çocuğunuzu da burada görmeyi çok isteriz!

5. Ders: Teknoloji

Teknoloji: Güldüren Baytlar
Yan'a merhaba deyin! Bu derste robot öğretmenimiz Yan, öğrencilerine online oyunlar, komik videolar, güldüren resimler ve daha birçok şeyden oluşan sanal dünyayı gezdirecek! Bu gezi esnasında öğrenciler, öneride bulunmak ve interneti güvenli kullanmak konularında işlevsel dil pratiği yapacak. Oyun oynamak, resim paylaşmak, video izlemek ve ders çalışmak gibi online aktiviteler hakkında konuşarak eğlenecekler! Hatta bir bilmecenin yanıtını bularak ödül kazanma şansları da var! Daha ne duruyorsunuz? Sanal dünyanın en havalı robot öğretmeni Yan ile online becerilerinize seviye atlatmak için hazır olun!

6. Ders: Sanal Gerçeklik oyunları

Cihaz Dünyası
Tüm cihaz tutkunlarına sesleniyoruz! Cihazları seviyor musunuz? Peki, teknolojiyi seviyor musunuz? O zaman bu ders tam size göre! Öğrencilerle birlikte cihazları ve kullanım alanlarını tanıyacağız. Yeni kelimeler öğrenecek, belirli şeylerin ne için kullanıldığını açıklarken kullanılan dil bilgisi yapılarıyla ilgili alıştırmalar yapacak ve hatta aynı ve farklı görüşte olduğunu ifade etme pratiği yapacağız. Ayrıca hobiler ve cihazların onları nasıl destekleyebileceği ile ilgili konuşacağız. Örneğin, müzik dinlemeyi seven birisinin müzik dinlerken ne tarz cihazlar kullanabileceğini ve şarkıları başkalarıyla nasıl paylaşabileceğini inceleyeceğiz. Cihazlar konusunda bilgili olmayan ya da yüksek deneyime sahip olan herkes bu derse katılabilir! Bugün aramıza katılarak cihaz dünyasıyla ilgili sohbet edin!

7. Ders: Futbol Sporu

Kaybolan futbol topunun gizemi
Topla oynamaya var mısınız? Top oyunları çok eğlencelidir. Yüzyıllardır bu kadar popüler olmalarının sebebi de bu! Bu derste öğrenciler, antik medeniyetlerde oynanan top oyunlarıyla ilgili daha çok bilgi alacak ve günümüzde oynanan oyunlardan farklarını görecek. Sizce oyunu kurallarına göre oynamak önemli midir? Çocuğunuz "must", "mustn't", "can" ve "can't" (-meli/-malı, -abilmek/-ebilmek) yardımcı fiillerini kullanarak oyun kurallarını nasıl açıklayacağını öğrenecek. Ayrıca yaratıcılığını ve dikkatini kullanıp kaybolan topun gizemini çözecek ve hatta kendi top oyununu tasarlayacak. Top sürme vakti geldi!

8. Ders: Yarış Sporu

Yarışa var mısınız?
Efsane Yarış Sporları dersi için hazır olun! Öğrencilerimiz yüksek hızlı yarışlarda kullanılan Yarış Pisti Kelimelerini öğrenip Dil Bilgisi Sprint'i sıralamalarında dereceye girmeye çalışarak becerilerini geliştirecek. Okuma Yarışında okuyacağınız heyecan dolu hikayeler için sıkı tutunun. Öğrenciler Konuşma Pistinde düşüncelerini açıklayacak ve Son Turu tamamlayıp damalı bayrağa ulaşacak. Kendini gösterme sırası sizin çocuğunuzda. İngilizceye yeni başlamış ve bir süredir deneyim kazanmış olan herkes bugün dil yarışına katılarak başarmak için mücadele edebilir!

Grup İngilizce dersi programı

Grup İngilizce dersinizi planlayın

Size uygun olan tarih ve saati seçerek bir ders planlayın. Tüm grup İngilizce derslerinin CEST saat dilimine göre planlandığını lütfen unutmayın.

Pazartesi

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Perşembe

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Salı

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Cuma

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Çarşamba

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Cumartesi

10:00
16:00
17:00
18:00
19:00
schedule bg image

Novakid Öğretmenleri

Josse
Josse Birleşik Krallık

Deneyim: 15 yıl

Roxanne
Roxanne Güney Afrika

Deneyim: 10 yıl

Brittani
Brittani ABD

Deneyim: 10 yıl

Dayna
Dayna Güney Afrika

Deneyim: 3 yıl

JP
JP Güney Afrika

Deneyim: 3 yıl

Cassie
Cassie Filipinler

Deneyim: 10 yıl

Novakid Öğretmenleri

2000
öğretmen
  • star imageGenç öğrencilere eğitim verme konusunda tecrübeli ana dili İngilizce olan ve İngilizceyi çok iyi bilen kişiler
  • rocket imageAylık gerçekleşen 'Nitelik Yükseltme' programı katılımcıları
  • folder imageUluslararası diploma ve sertifika sahipleri ( TEFL, TESOL, TEYL, CELTA, DELTA, TKT. )
  • spyglass imageÇocuklara İngilizcenin büyülü dünyasının kapısını aralayan coşkulu profesyoneller
Tüm öğretmenleri gör

Yorumlar

Lara
Lara
6 yaş

Lara yaklaşık 2 senedir Novakid’den online İngilizce dersler almakta. Novakid sayesinde yabancılarla iletişim kurarken yaşadığımız çekincelerimizi aştık. Novakid bize güzel bir özgüven kazandırdı. Oyunlaştırılmış dersler sayesinde çocukların sıkılması gibi bir ihtimal yok!

Lara yaklaşık 2 senedir Novakid’den online İngilizce dersler almakta. Novakid sayesinde yabancılarla iletiş...

Ali
Ali
5 yaş

Ali, öğretmeniyle çizimler yapıyor, şarkı söylüyor, konuşarak, iletişim halinde ve eğlenerek aktif bir şekilde İngilizce öğreniyor. Her ders bittiğinde hemen: “Sonraki ders ne zaman? Diye soruyor.

Ali, öğretmeniyle çizimler yapıyor, şarkı söylüyor, konuşarak, iletişim halinde ve eğlenerek aktif bir şeki...

Kerem
Kerem
12 yaş

İngilizce derslerine büyük keyifle devam ediyor Kerem. @novakidturkiye 4-12 yaş arasında çocuklar göre hazırlanmış çok eğlenceli bir program.

İngilizce derslerine büyük keyifle devam ediyor Kerem. @novakidturkiye 4-12 yaş arasında çocuklar göre hazı...

Lavinya
Lavinya
11 yaş

Lavinya’nın severek derslere katıldığı, faydasını gördüğümüz @novakidturkiye! İstediğiniz yerden, istediğiniz saatte katılıyor, istediğiniz öğretmeni seçiyorsunuz. Ücretsiz deneme dersinde seviye belirleniyor ve dersler başlıyor.

Lavinya’nın severek derslere katıldığı, faydasını gördüğümüz @novakidturkiye! İstediğiniz yerden, istediğin...

Irmak
Irmak
12 yaş

@novakidturkiye’de tablet ya da bilgisayardan istediğimiz yerden, istediğimiz saatte ve seçtiğimiz yabancı öğretmenle derse katılabiliyoruz. İsterseniz dersi sonradan izleyebiliyorsunuz, çocuklar kendilerine özel sayfada oyunlar oynayıp alıştırmalar yapabiliyorlar.

@novakidturkiye’de tablet ya da bilgisayardan istediğimiz yerden, istediğimiz saatte ve seçtiğimiz yabancı...

Çerezler, Novakid'i sizin için daha iyi hâle getirmemize yardımcı olur

Çerezler tıpkı tatlınızın üzerine serpiştirdiğiniz Hindistan cevizi gibidir; çok daha iyi bir deneyim yaşamanızı sağlar. Bizim amacımız Novakid'i en iyi İngilizce öğrenim platformu yapmak. Bu yüzden, web sitemizi kullanırken çerezleri gönül rahatlığıyla etkinleştirebilirsiniz. Sizin için faydalı olacaklar!

Çerez kullanım amaçlarımızdan bazıları şu şekilde:
  • Reklamlar: Web sitemizde neler yaptığınızı öğrenerek ortaklarımızın size uygun olan reklamlarını gösteriyoruz.
  • Analizler: Web sitesinin nasıl kullanıldığını anlayarak kullanıcı deneyimini geliştiriyoruz.
  • Kişiselleştirme: İçerik ve teklifleri web sitesindeki etkileşimlerinize göre ayarlıyoruz.

"Çerez Ayarları" düğmesine tıklayarak seçenekleri dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Çerezleri yönet

Çerezlerin ne olduğu ve onlarla nasıl çalıştığımız hakkında daha fazla bilgiyi Çerez politikamızda ve Gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.

Gerekli olanlar

Daima etkin
Bu çerezler web sitemizin düzgün çalışması için gereklidir ve kapatılamaz. Web sitemizin güvenliğinin sağlanmasına ve onun tüm özelliklerini kullanabilmenize yardımcı olur.

Reklamlar

Bu çerezler, web sitemizi kullanma geçmişinizi öğrenerek güvenilir ortaklarımızın size uyan reklamlarını göstermemize yardımcı olur.

Analizler

Bu çerezler, insanların web sitemizi nasıl kullandığını anlamamıza yardımcı olur. Ekibimiz bu bilgileri kullanıp web sitemizi geliştirerek onun kullanımını kolaylaştırır.

Kişiselleştirme

Bu çerezler, web sitemizi kullanma geçmişinizi öğrenerek size uygun olan teklifler gibi içerikleri göstermemize yardımcı olur.