Tüm Dünya, Tek Bir Sınıfta

7-12 Yaş Arası Çocuklara Online İngilizce Dersleri

200
45 dakikalık ders başına
Tablet with video previewBritish flag

Grup Derslerinin Müfredatı

Hareketli ve eğlence dolu grup derslerimizin müfredatı her ay yenilenir. Çocuğunuzun İngilizce seviyesini güçlendirmek üzere tasarlanan aylık müfredatlarımızdan birisine buradan göz atabilirsiniz.

 • İtalya: Mamma Mia

  İşte başlıyoruz! Bir şehir turuna çıkmak için İtalya'nın başkentine gidiyoruz! Bu derste, bu güzel ülkenin en çok bilinen turistik noktalarını keşfedeceğiz. Öğrenciler yolculuk esnasında hazırlık, elektronik aletlerin kullanımı ve iki katlı bir binada gezinme konularında işlevsel dil kullanımı pratiği yapacak. Sınıf arkadaşları ortaklaşa çalışıp iletişim kurarak ve yaratıcılıklarını kullanarak tercihlerini ve izlenimlerini nasıl ifade edeceklerini öğrenecek!

 • Yunanistan: Antik harikalar

  Ziyaret edeceğimiz ülkenin bayrağını doğru tahmin edebilir misiniz? Acaba kaç tanesini doğru tahmin edebileceksiniz? Yolculuk esnasında hangi antik ve modern yerleri deneyimleyeceksiniz? Büyüleyici tarihi, muhteşem yerleri, güzel plajları ve leziz yiyecekleri olan bir ülkeye yapacağımız bu eğlence dolu yolculuğa siz de katılın. Öğrenciler "because" (çünkü) kelimesini kullanarak bir şeyi yapmak istemenin sebebini nasıl açıklayacağını öğrenecek ve fiyatlarla ilgili konuşma pratiği yapacak. Daha ne duruyorsunuz? Gelin ve unutulmaz bir yolculuğa çıkın!

 • Kanada: Akçaağaç Cenneti

  Küçük, tüylü, yassı bir kuyruğu ve güçlü dişleri olan hayvanın adı nedir? Kunduz! Gelin hep birlikte milli sembolü kunduz olan ülkeyi ziyaret edelim. Öğrencilerimiz insanların burada ne tarz şeyler yediğini öğrenip onları evde kendileri deneyebilir! Ayrıca öğrenciler bu ülkenin doğası, popüler binaları ve ülkede kullanılan diller ile ilgili bilgiler alacak. Bu devasa ülkeyi gezerken "I would like..." ve "I would love..." (... isterim) kalıplarını kullanarak bir isteği ifade etme pratiği yapacaklar. Sizin çocuğunuzu da burada görmeyi çok isteriz!

 • Cihaz Dünyası

  Tüm cihaz tutkunlarına sesleniyoruz! Cihazları seviyor musunuz? Peki, teknolojiyi seviyor musunuz? O zaman bu ders tam size göre! Öğrencilerle birlikte cihazları ve kullanım alanlarını tanıyacağız. Yeni kelimeler öğrenecek, belirli şeylerin ne için kullanıldığını açıklarken kullanılan dil bilgisi yapılarıyla ilgili alıştırmalar yapacak ve hatta aynı ve farklı görüşte olduğunu ifade etme pratiği yapacağız. Ayrıca hobiler ve cihazların onları nasıl destekleyebileceği ile ilgili konuşacağız. Örneğin, müzik dinlemeyi seven birisi için, müzik dinlerken ne tarz cihazlar kullanabileceğini ve şarkıları başkalarıyla nasıl paylaşabileceğini inceleyeceğiz. Cihazlar konusunda bilgili olmayan ya da yüksek deneyime sahip olan herkes bu derse katılabilir! Çocuğunuz bugün aramıza katılarak cihaz dünyasıyla ilgili sohbet etsin!

 • Yarış sporları

  Yarışa var mısınız? Efsane Yarış Sporları dersi için hazır olun! Öğrencilerimiz Kelime Pistine çıkıp yarışlarda kullanılan dili öğrenecek ve Dil Bilgisi Yarışı sıralamalarında dereceye girmeye çalışarak becerilerini geliştirecek. Okuma Yarışında okuyacağınız heyecan dolu hikayeler için sıkı tutunun. Öğrenciler Konuşma Pistinde düşüncelerini açıklayacak ve Son Turu tamamlayıp damalı bayrağa ulaşacak. Kendini gösterme sırası sizin çocuğunuzda. İngilizceye yeni başlamış ve bir süredir deneyim kazanmış olan herkes bugün dil yarışına katılarak kazanmak için mücadele edebilir!

 • Yunanistan: Antik harikalar

  Ülke bayraklarıyla eğlenme vakti! Ziyaret edeceğimiz ülkenin bayrağını doğru tahmin edebilir misiniz? Acaba kaç tanesini doğru tahmin edebileceksiniz? Yolculuk esnasında hangi antik ve modern yerleri deneyimleyeceksiniz? Büyüleyici tarihi, muhteşem yerleri, güzel plajları ve leziz yiyecekleri olan bir ülkeye yapacağımız bu eğlence dolu yolculuğa siz de katılın. Öğrenciler "because" (çünkü) kelimesini kullanarak bir şeyi yapmak istemenin sebebini nasıl açıklayacağını öğrenecek ve fiyatlarla ilgili konuşma pratiği yapacak. Daha ne duruyorsunuz? Gelin ve unutulmaz bir yolculuğa çıkın!

 • Birleşik Krallık: Milo'ya yardım edin!

  Olamaz! Milo adında küçük ve sevimli bir köpekçik bulduk ama evi nerede, bilmiyoruz! Milo'nun nasıl eve döneceğini bulmaya çalışırken siz de bize katılmak ister misiniz? Bu derste öğrenciler Milo'nun nerede yaşadığını öğrenmek için bir dizi görev tamamlamaya çalışacak. Yalnız, yanıt herkesi şaşırtabilir! Öğrenciler bunu yaparken "There are..." (var) kalıbını nicelik sıfatlarıyla birlikte kullanarak gördükleri şeyleri nasıl tanımlayacaklarını öğrenecekler. Çok başarılı olanlar dersin sonunda leziz bir ikram alabilir!

 • Yaratıcı Teknoloji

  Minik mucitlere sesleniyoruz! Yaratıcı teknoloji konusunun işleneceği bu derste teknoloji harikaları dünyasına adım atın. Öğrencilerimiz bu derste dijital kameralar, 3B yazıcılar ve sihirli 3B kalemler gibi yaratıcı teknolojik aletlerin gücünden nasıl faydalanacağını öğrenecek! Ayrıca "like" (beğenmek), "love" (sevmek) ve "hate" (nefret etmek) kelimelerini kullanarak düşüncelerini nasıl açıklayacaklarını ve "want to" (istiyorum) gibi amaç mastarlarını kullanarak tutkularını nasıl tüm dünyayla paylaşacaklarını öğrenecekler. Bir sonraki dâhi olmak için teknoloji heyecanıyla dolu hız treninde çocuğunuz yerini alsın. Dijital dünya dahiyane fikirlerinizi bekliyor!

 • Unutulan Top Oyunlarının Gizemi

  Top oynamak için hazır mısınız? Top oyunlarıyla oynamak çok eğlencelidir. Yüzyıllardır bu kadar popüler olmalarının sebebi de bu! Bugünkü derste öğrenciler, antik medeniyetlerde oynanan top oyunlarıyla ilgili daha çok bilgi alacak ve günümüzde oynanan oyunlardan farklarını görecek. Sizce oyunu kurallarına göre oynamak önemli midir? Çocuğunuz "must", "mustn't", "can" ve "can't" (-meli/-malı, -abilmek/-ebilmek) yardımcı fiillerini kullanarak oyun kurallarını nasıl açıklayacağını öğrenecek. Ayrıca yaratıcılığını ve dikkatini kullanıp kaybolan topun gizemini çözecek ve hatta kendi top oyununu tasarlayacak. Top oyunu tutkunları! Top sürme vakti geldi!

Dil becerilerini geliştirebilmesi için siz de çocuğunuzu eğlenceli İngilizce derslerimize kaydettirin.

HEMEN ÜCRETSİZ DENEYİN
 • Uluslararası bir ağ kurun
 • 70.000 öğrenci
 • 50 farklı ülkeden katılan çocuklar
 • Farklı kültürleri keşfedin
 • İngilizce grup dersleri
 • Akıcı biçimde İngilizce konuşun
 • Farklı aksanlara rahatça anlayın
ÜCRETSiZ DENEYiN

Grup derslerimiz şu çocuklar için birebirdir:

 • 7 yaş ve üzeri olanlar
 • Etkileşimde temel seviyede İngilizceyi anlayanlar
 • Basit ifadeleri ve cümleleri okuyabilenler
 • Sohbet edip diğer çocukları dinlemekten hoşlananlar
 • Küçük Grup Dinamiği

  Grup derslerimiz, farklı ülkelerden katılan en fazla altı çocuk için tasarlanmıştır. Bu sayede, hem zengin hem de destekleyici bir öğrenim ortamı kurulmuş olur. Çocuğunuz diğer çocuklarla birlikte İngilizce öğrenirken bir yandan da dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinmiş olur.

 • İletişi
  Becerilerinde Gelişim

  Dilsel anlamda farklı geçmişleri bulunan arkadaşlar edinen çocuklar iletişim konusunda kendilerini geliştirme isteği duyarlar. Farklı bir dil ya da lehçe kullanan kişilerin kendilerini anlayabilmesi için iletişim tarzlarını uyarlamayı öğrenirler.

 • Ana Dili İngilizce Olan Uzman Öğretmenler

  Novakid'de Birleşik Krallık, ABD ve Kanada'dan tecrübeli İngilizce öğretmenleriyle çalışmaktan gurur duyarız. Uzman eğitimcilerimiz, işledikleri sürükleyici ve ilgi çekici derslerle çocukların dil becerilerini geliştirmeye odaklanmıştır.

 • Paranızın Tam Karşılığı

  Ders başı yalnızca 200 ₺ karşılığında çocuğunuz; Birleşik Krallık, ABD ve Kanada'dan ana dili İngilizce olan sertifikalı İngilizce öğretmenleriyle çalışma imkanını yakalar. Oluşturduğumuz küçük çalışma grubu ortamında öğretmen her çocukla bire bir ilgilendiğinden yatırımınız tam anlamıyla karşılığını alır.

 • Erken yaşlardan itibaren farklı aksanları öğrenme

  Erken yaşta uluslararası bir ortamda farklı ülkelerden katılan diğer çocuklarla İngilizce öğrenmeye başlayan çocuğunuz, farklı aksanlara da aşinalık kazanmış olur.

 • Derslere Rahatça Erişim

  Evden online İngilizce dersi almak, eşsiz bir rahatlık sunar. Esnek biçimde ders planlama olanağı ile öğretmenlere ve eğitsel oyunlara 7/24 erişim imkanı sayesinde dil öğrenimini çocuğunuzun günlük rutinine pürüzsüz biçimde entegre edebilirsiniz.

16

Çocuğunuza bir dünya dolusu imkan sunun

Novakid İngilizce dersleri sayesinde çocuklar modern dünyada başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları küresel imkanlara kavuşmuş olur. İngilizce becerileri sayesinde çocuğunuz hayalinizin ötesinde başarılara imza atacak!

 • Küresel iletişim

  Çocuğunuz, İngilizce öğrendiğinde dünyanın her köşesinden insanla iletişim kurabilecek.

  Global communication
 • Dünyanın en başarılı üniversitelerinde eğitim

  Sayısız uluslararası okulda ve üniversitede temel eğitim dili olarak İngilizce kullanılmakta olup bu şekilde eğitim açısından tüm öğrencilerin muazzam kaynaklara ve imkanlara erişebilmesi sağlanır.

  Studying
 • Farklı ülkelere seyahat ve farklı kültürlerle tanışma fırsatı

  İngilizce, seyahat sırasında ortak dil görevi gördüğünden çocukların yurt dışında rahatça hareket edebilmesini sağlar.

  Travelling
 • Daha iyi iş olanakları

  İngilizce becerilerini güçlendirme şansını yakalayan çocuklar, ilerleyen yaşlarda iş dünyasında da daha rahat öne geçebilirler.

  Job prospects
 • Dünyanın dört bir köşesiyle kurulan arkadaşlıklar ve bağlantılar

  Tüm dünya genelinde kurulan arkadaşlıklar geleceğe yönelik olarak da fayda sağlayabilir. Erken yaşta kurulan bu tür arkadaşlıklar; eğitim, kariyer ve kişisel gelişime yönelik olarak uluslararası bağlantıların ve imkanların önünü açabilir.

  Friends
 • Bilişsel becerilerin gelişimi

  Çocuğunuzun ikinci bir dil öğrenmesi, bilişsel gelişimini desteklediğinden problem çözme becerilerini, yaratıcılığını ve çoklu işlem yeteneğini de geliştirebilir.

  Cognitive skills
 • Dünya vatandaşlığı

  Erken yaşta uluslararası arkadaşlıklar kurmayı öğrenen çocuklar, dünya vatandaşlığı hissiyle büyürler. Bu his, onları küresel anlamda pozitif bir etki yaratma ve birbiriyle daha bağlantılı topluluklardan oluşan bir dünya kurma konusunda teşvik eder.

  Global citizenship
ÜCRETSiZ DENEYiN

Online ortamda uluslararası gruplar içerisinde İngilizce öğrenen çocuklar yaşam boyu ödüllendirilmiş olur. İngilizce sayesinde yeni kapılar açılırken hayallerine erişmeleri de kolaylaşır.

Yorumlar

Lara
Lara
6 yaş

Lara yaklaşık 2 senedir Novakid’den online İngilizce dersler almakta. Novakid sayesinde yabancılarla iletişim kurarken yaşadığımız çekincelerimizi aştık. Novakid bize güzel bir özgüven kazandırdı. Oyunlaştırılmış dersler sayesinde çocukların sıkılması gibi bir ihtimal yok!

Lara yaklaşık 2 senedir Novakid’den online İngilizce dersler almakta. Novakid sayesinde yabancılarla iletiş...

Ali
Ali
5 yaş

Ali, öğretmeniyle çizimler yapıyor, şarkı söylüyor, konuşarak, iletişim halinde ve eğlenerek aktif bir şekilde İngilizce öğreniyor. Her ders bittiğinde hemen: “Sonraki ders ne zaman? Diye soruyor.

Ali, öğretmeniyle çizimler yapıyor, şarkı söylüyor, konuşarak, iletişim halinde ve eğlenerek aktif bir şeki...

Kerem
Kerem
12 yaş

İngilizce derslerine büyük keyifle devam ediyor Kerem. @novakidturkiye 4-12 yaş arasında çocuklar göre hazırlanmış çok eğlenceli bir program.

İngilizce derslerine büyük keyifle devam ediyor Kerem. @novakidturkiye 4-12 yaş arasında çocuklar göre hazı...

Lavinya
Lavinya
11 yaş

Lavinya’nın severek derslere katıldığı, faydasını gördüğümüz @novakidturkiye! İstediğiniz yerden, istediğiniz saatte katılıyor, istediğiniz öğretmeni seçiyorsunuz. Ücretsiz deneme dersinde seviye belirleniyor ve dersler başlıyor.

Lavinya’nın severek derslere katıldığı, faydasını gördüğümüz @novakidturkiye! İstediğiniz yerden, istediğin...

Irmak
Irmak
12 yaş

@novakidturkiye’de tablet ya da bilgisayardan istediğimiz yerden, istediğimiz saatte ve seçtiğimiz yabancı öğretmenle derse katılabiliyoruz. İsterseniz dersi sonradan izleyebiliyorsunuz, çocuklar kendilerine özel sayfada oyunlar oynayıp alıştırmalar yapabiliyorlar.

@novakidturkiye’de tablet ya da bilgisayardan istediğimiz yerden, istediğimiz saatte ve seçtiğimiz yabancı...

Çerezler tıpkı tatlınızın üzerine serpiştirdiğiniz Hindistan cevizi gibidir; çok daha iyi bir deneyim yaşamanızı sağlar. Bizim amacımız Novakid'i en iyi İngilizce öğrenim platformu yapmak. Bu yüzden, web sitemizi kullanırken çerezleri gönül rahatlığıyla etkinleştirebilirsiniz. Sizin için faydalı olacaklar! Çerezler ve onları nasıl kullandığımız konusunda daha çok bilgi almak için Çerez politikası sayfasına gidin.