Image of Kid
Başarılı bir kariyer
Ana dili İngilizce olan öğretmenler
İngilizcede %100
gelişim garantisi
Okul notlarında yükselme

Çocuğunuzun Sözlü İngilizcesinde %100 Gelişim

ÜCRETSiZ DENEYiN
Image of speaking practice in action

İngilizce Grup Dersleri

Çocuğunuzu ana dili İngilizce olan öğretmenlerin yer aldığı İngilizce grup derslerine kaydettirin

TeacherÇocuğunuzu şimdi kaydettirin
1

Çocuğunuzun Sözlü İngilizcesinde %100 Gelişim

Icon of slide 1
2

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle telaffuz pratiği

Icon of slide 2
3

Farklı aksanları duyma imkanı

Icon of slide 3
4

Öz güvenle İngilizce konuşma

Icon of slide 5
5

Kapsamlı kelime dağarcığı

Icon of slide 5
15
Çocuğunuzu şimdi kaydettirin

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz çocuğunuzun akıcı konuşmasına yardım edecek

Akranlarla birlikte girilen online grup dersleri, akıcı İngilizce öğrenmenin anahtarıdır

Novakid grup derslerinde çocuklar eğlenir ve birlikte öğrenir.

Çocuklar, ana dili İngilizce olan bir öğretmenle pratik yaparak doğru telaffuzu öğrenebilir. Bir grupta sadece 6 çocuk yer aldığı ve her ders 45 dakika sürdüğü için her bir öğrencinin akranlarıyla konuşup etkileşime girmek, ilgi alanları üzerine konuşmak ve oyunlar oynamak için vakti olur. Çocuklar dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinir.

ÜCRETSİZ DENEYİN
 • Farklı ülkelerden 6 öğrenci
 • 45 dakikalık konuşma pratiği
 • Ders ücreti sadece 200 TL
 • Oyun tabanlı öğrenim
 • Ana dili İngilizce olan sertifikalı bir İngilizce öğretmeni
 • Eğlenceli ve ortak çalışmalı

Müfredatın Özellikleri

Heyecan verici ve eğlenceli grup dersleri müfredatımız her ay yenilenir. Buradaki örneği inceleyebilirsiniz. Çocuğunuz bugün ilgi çekici ve eğlence dolu grup derslerine katılarak İngilizce yeterlilik seviyesini geliştirsin. Novakid grup derslerinde çocuklar eğlenir ve birlikte çalışır. Kullanılan format sayesinde çocuklar, ana dili İngilizce olan bir öğretmenle pratik yaparak doğru telaffuzu öğrenir. Bir grupta sadece 6 çocuk yer aldığı ve her ders 45 dakika sürdüğü için her bir öğrencinin akranlarıyla konuşup etkileşime girmek, ilgi alanları üzerine konuşmak ve oyunlar oynamak için vakti olur. Novakid grup derslerine katılan çocuklar dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinir.

 • İtalya: Mamma Mia

  İşte başlıyoruz! Bir şehir turuna çıkmak için İtalya'nın başkentine gidiyoruz! Bu derste, bu güzel ülkenin en çok bilinen turistik noktalarını keşfedeceğiz. Öğrenciler yolculuk esnasında hazırlık, elektronik aletlerin kullanımı ve iki katlı bir binada gezinme konularında işlevsel dil kullanımı pratiği yapacak. Sınıf arkadaşları ortaklaşa çalışıp iletişim kurarak ve yaratıcılıklarını kullanarak tercihlerini ve izlenimlerini nasıl ifade edeceklerini öğrenecek!

 • Yunanistan: Antik harikalar

  Ülke bayraklarıyla eğlenme vakti! Ziyaret edeceğimiz ülkenin bayrağını doğru tahmin edebilir misiniz? Acaba kaç tanesini doğru tahmin edebileceksiniz? Yolculuk esnasında hangi antik ve modern yerleri deneyimleyeceksiniz? Büyüleyici tarihi, muhteşem yerleri, güzel plajları ve leziz yiyecekleri olan bir ülkeye yapacağımız bu eğlence dolu yolculuğa siz de katılın. Öğrenciler "because" (çünkü) kelimesini kullanarak bir şeyi yapmak istemenin sebebini nasıl açıklayacağını öğrenecek ve fiyatlarla ilgili konuşma pratiği yapacak. Daha ne duruyorsunuz? Gelin ve unutulmaz bir yolculuğa çıkın!

 • Yunanistan: Antik harikalar

  Ziyaret edeceğimiz ülkenin bayrağını doğru tahmin edebilir misiniz? Acaba kaç tanesini doğru tahmin edebileceksiniz? Yolculuk esnasında hangi antik ve modern yerleri deneyimleyeceksiniz? Büyüleyici tarihi, muhteşem yerleri, güzel plajları ve leziz yiyecekleri olan bir ülkeye yapacağımız bu eğlence dolu yolculuğa siz de katılın. Öğrenciler "because" (çünkü) kelimesini kullanarak bir şeyi yapmak istemenin sebebini nasıl açıklayacağını öğrenecek ve fiyatlarla ilgili konuşma pratiği yapacak. Daha ne duruyorsunuz? Gelin ve unutulmaz bir yolculuğa çıkın!

 • Birleşik Krallık: Milo'ya yardım edin!

  Olamaz! Milo adında küçük ve sevimli bir köpekçik bulduk ama evi nerede, bilmiyoruz! Milo'nun nasıl eve döneceğini bulmaya çalışırken siz de bize katılmak ister misiniz? Bu derste öğrenciler Milo'nun nerede yaşadığını öğrenmek için bir dizi görev tamamlamaya çalışacak. Yalnız, yanıt herkesi şaşırtabilir! Öğrenciler bunu yaparken "There are..." (var) kalıbını nicelik sıfatlarıyla birlikte kullanarak gördükleri şeyleri nasıl tanımlayacaklarını öğrenecekler. Çok başarılı olanlar dersin sonunda leziz bir ikram alabilir!

 • Kanada: Akçaağaç Cenneti

  Küçük, tüylü, yassı bir kuyruğu ve güçlü dişleri olan hayvanın adı nedir? Kunduz! Gelin hep birlikte milli sembolü kunduz olan ülkeyi ziyaret edelim. Öğrencilerimiz insanların burada ne tarz şeyler yediğini öğrenip onları evde kendileri deneyebilir! Ayrıca öğrenciler bu ülkenin doğası, popüler binaları ve ülkede kullanılan diller ile ilgili bilgiler alacak. Bu devasa ülkeyi gezerken "I would like..." ve "I would love..." (... isterim) kalıplarını kullanarak bir isteği ifade etme pratiği yapacaklar. Sizin çocuğunuzu da burada görmeyi çok isteriz!

 • Yaratıcı Teknoloji

  Minik mucitlere sesleniyoruz! Yaratıcı teknoloji konusunun işleneceği bu derste teknoloji harikaları dünyasına adım atın. Öğrencilerimiz bu derste dijital kameralar, 3B yazıcılar ve sihirli 3B kalemler gibi yaratıcı teknolojik aletlerin gücünden nasıl faydalanacağını öğrenecek! Ayrıca "like" (beğenmek), "love" (sevmek) ve "hate" (nefret etmek) kelimelerini kullanarak düşüncelerini nasıl açıklayacaklarını ve "want to" (istiyorum) gibi amaç mastarlarını kullanarak tutkularını nasıl tüm dünyayla paylaşacaklarını öğrenecekler. Bir sonraki dâhi olmak için teknoloji heyecanıyla dolu hız treninde çocuğunuz yerini alsın. Dijital dünya dahiyane fikirlerinizi bekliyor!

 • Cihaz Dünyası

  Tüm cihaz tutkunlarına sesleniyoruz! Cihazları seviyor musunuz? Peki, teknolojiyi seviyor musunuz? O zaman bu ders tam size göre! Öğrencilerle birlikte cihazları ve kullanım alanlarını tanıyacağız. Yeni kelimeler öğrenecek, belirli şeylerin ne için kullanıldığını açıklarken kullanılan dil bilgisi yapılarıyla ilgili alıştırmalar yapacak ve hatta aynı ve farklı görüşte olduğunu ifade etme pratiği yapacağız. Ayrıca hobiler ve cihazların onları nasıl destekleyebileceği ile ilgili konuşacağız. Örneğin, müzik dinlemeyi seven birisi için, müzik dinlerken ne tarz cihazlar kullanabileceğini ve şarkıları başkalarıyla nasıl paylaşabileceğini inceleyeceğiz. Cihazlar konusunda bilgili olmayan ya da yüksek deneyime sahip olan herkes bu derse katılabilir! Çocuğunuz bugün aramıza katılarak cihaz dünyasıyla ilgili sohbet etsin!

 • Unutulan Top Oyunlarının Gizemi

  Top oynamak için hazır mısınız? Top oyunlarıyla oynamak çok eğlencelidir. Yüzyıllardır bu kadar popüler olmalarının sebebi de bu! Bugünkü derste öğrenciler, antik medeniyetlerde oynanan top oyunlarıyla ilgili daha çok bilgi alacak ve günümüzde oynanan oyunlardan farklarını görecek. Sizce oyunu kurallarına göre oynamak önemli midir? Çocuğunuz "must", "mustn't", "can" ve "can't" (-meli/-malı, -abilmek/-ebilmek) yardımcı fiillerini kullanarak oyun kurallarını nasıl açıklayacağını öğrenecek. Ayrıca yaratıcılığını ve dikkatini kullanıp kaybolan topun gizemini çözecek ve hatta kendi top oyununu tasarlayacak. Top oyunu tutkunları! Top sürme vakti geldi!

 • Yarış sporları

  Yarışa var mısınız? Efsane Yarış Sporları dersi için hazır olun! Öğrencilerimiz Kelime Pistine çıkıp yarışlarda kullanılan dili öğrenecek ve Dil Bilgisi Yarışı sıralamalarında dereceye girmeye çalışarak becerilerini geliştirecek. Okuma Yarışında okuyacağınız heyecan dolu hikayeler için sıkı tutunun. Öğrenciler Konuşma Pistinde düşüncelerini açıklayacak ve Son Turu tamamlayıp damalı bayrağa ulaşacak. Kendini gösterme sırası sizin çocuğunuzda. İngilizceye yeni başlamış ve bir süredir deneyim kazanmış olan herkes bugün dil yarışına katılarak kazanmak için mücadele edebilir!

Grup Derslerinin Faydaları

Image of methodology 1

Akranlarla Etkileşim

Grup derslerinde çocuklar, İngilizce öğrenen diğer çocuklarla etkileşime girebilir. Sınıf arkadaşlarıyla ilişki kurabildikleri için İngilizce konuşurken kendilerini daha rahat hissederler.

Image of methodology 2

Konuşma Pratiği

Grup derslerindeki çocuklar destekleyici bir ortamda İngilizce konuşma pratiği yapabilir. Konuşmalara dahil olarak, grup aktivitelerine katılarak ve birlikte projelerde çalışarak konuşma becerilerini geliştirebilirler.

Image of methodology 3

Rahat Öğrenim Ortamı

Çocuklar, bir grup ortamındayken sınıf arkadaşlarıyla aynı konumda oldukları için kendilerini göstermekten ve hata yapmaktan o kadar çekinmezler. Bu durum İngilizce konuşurken çekinmeyi önler ve öz güveni artırır.

Image of methodology 4

Akran Desteği

Çocuklar genelde grup ortamlarında birbirlerini cesaretlendirir ve destekler. Akranlarından gelen pozitif geri bildirimler ve destek, çocukları İngilizcelerini geliştirme konusunda motive eder ve kendilerine daha çok güvenmelerini sağlar.

Image of methodology 5

Farklı Deneyimler

Çocuklar grup ortamındayken farklı aksanları tanıma imkanı bulur. Bu, farklı konulardaki İngilizce konuşmalara adapte olmalarına ve dünyanın farklı yerlerinde yaşayan insanları anlama ve onlarla iletişim kurma konusunda kendilerine daha çok güvenmelerine yardımcı olur.

Image of methodology 6

Yapılandırılmış Öğrenim

Grup derslerinde, dil becerilerini kademeli olarak geliştirecek şekilde yapılandırılmış bir müfredat kullanılır. Bu yaklaşım, çocukların İngilizce temelinin sağlam olmasına ve kursta ilerledikçe öz güvenin gitgide artmasına yardımcı olur.

Image of methodology 7

Öğretmen Geri Bildirimi

Grup derslerindeki öğretmenler geri bildirim sağlayarak ve kılavuzluk yaparak çocukların telaffuz, dil bilgisi ve kelime bilgisi becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilir. Yapıcı geri bildirimler çocukların kendilerine daha çok güvenmesine yardımcı olur.

Image of methodology 8

Kültürel Farkındalık

Uluslararası ortamlar genelde kültürel farkındalığı ve hassasiyeti destekler. Çocuklar farklı kültür ve diller üzerine bilgi aldıkça daha açık fikirli olurlar ve dünyanın farklı yerlerindeki insanlarla iletişim kurma becerilerine daha çok güvenirler.

Image of methodology 9

Gerçek Diyaloglar

Grup derslerinde sıklıkla yer alan rol yapma ve tartışma gibi iletişim senaryoları, çocukların İngilizce dil becerilerini örnek durumlarda kullanabilmesini sağlar. Bu uygulamalı deneyim, İngilizce konuşma konusundaki öz güveni yüksek oranda artırabilir.

19

Çocuğunuz Neden Novakid Grup Derslerine Katılmalı?

 • Group lessons icon

  Grup derslerine katılan çocuklar farklı aksan ve kültürleri tanıma imkanı bulur.

 • Online lessons icon

  Online dersler zamandan tasarruf sağlar ve etkilidir.

 • Online group lessons icon

  Akranlarla birlikte girilen online grup dersleri, akıcı İngilizce öğrenmenin anahtarıdır

Bugün ücretsiz deneyin!

Çocuğunuz neden İngilizce konuşma pratiği yapmalı?

Çerezler tıpkı tatlınızın üzerine serpiştirdiğiniz Hindistan cevizi gibidir; çok daha iyi bir deneyim yaşamanızı sağlar. Bizim amacımız Novakid'i en iyi İngilizce öğrenim platformu yapmak. Bu yüzden, web sitemizi kullanırken çerezleri gönül rahatlığıyla etkinleştirebilirsiniz. Sizin için faydalı olacaklar! Çerezler ve onları nasıl kullandığımız konusunda daha çok bilgi almak için Çerez politikası sayfasına gidin.