Bize ulaşın

8-9 yaş grubu için İngilizce

2. sınıftaki çocuklar, eğitim sürecinin bazı yönlerini anlayabilirler. 3. sınıftaki öğrencilerde ise öğrenmek ön plandadır. İngilizceye başlamak için mükemmel bir zaman!

8-9 yaş grubundaki çocukların psikolojik nitelikleri şu şekildedir:

Okulda 2. ve 3. sınıf öğrencilerinin aldığı İngilizce dersleri genellikle neşeli ya da ilgi çekici olmaz. Okul öğretmenleri çoğunlukla gramer kurallarına odaklanıp okuma alıştırmaları yaptırır. 2. ve 3. sınıf öğrencileri ise dikkatlerini kontrol etmeyi henüz tam öğrenmediklerinden odaklanmaları için çaba göstermeleri gerekir.
Programımız ise 8-9 yaş grubundaki çocukların psikolojik niteliklerini göz önünde bulundurarak öğrenmenin verimliliğini artırır, çocukları ders çalışıp becerilerini geliştirmeye teşvik eder.

video preview
Video
Bu yaş grubundaki öğrencilerde dil becerilerinde ustalaşmanın yanı sıra öğrenme isteğini artırmak da önem taşır.

Neden 8-9 yaş grubundaki çocuklara İngilizce öğretiyoruz?

    • Bu yaş grubundaki çocukların zihinsel yetenekleri hızla gelişir, bellekleri ve bilişsel yetenekleri hızla artar.
    • Yeni bilgiler büyük ilgi uyandırır.
    • Çocuklar son derece girişken ve duygusaldır.
    • Oyun hala en sevdikleri aktiviteler arasındadır.

Başlangıç Programımız, öğrenmeye başlayan veya devam eden 2. ve 3. sınıf öğrencileri için geliştirilmiştir.

DENEME DERSİNE KAYDOLUN

Özel Ders Formatı

For schoolchildren who begin to study English in grade 2 "from scratch" and continue to study it in grade 3, it is very important to build the process so that lessons, on the one hand, form the skills of listening, speaking, reading and writing, and on the other hand, interest and desire to continue. Far from always, English language programs for schoolchildren of 8-9 years old are organized in such a way that the child enjoys the expended volitional efforts and his interest grows from lesson to lesson. Most often, teachers focus on working out the rules of grammar and reading technique, rather than on live communication and interaction in English.

Sonuç Odaklı

Novakid başlangıç programları 8-9 yaş grubundaki öğrencilerin bilmesi gereken tüm gramer yapılarını ve sözcük birimlerini kapsar. Çocuğunuz, normal okulların aksine derslerimizde okuma ve gramer becerilerini öğretmenleriyle oyun oynayarak ve iletişim kurarak kazanır. Sonuç olarak da öğrenme motivasyonu artar. Kursun sonuna gelen öğrenciler Pre-A1 sınavını (YLE Starters: Dinleme ve konuşma) geçmeye hazırdır