Novakid 23NisanDeyince Yarışması Katılım Koşulları

Novakid “23NisanDeyince” sayfalarını ziyaret ederek yarışma kullanım ve kampanya katılım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Novakid “23NisanDeyince” katılım ve kullanım koşulları www.novakid.com.tr adresinde yer almaktadır. Novakid “23NisanDeyince” kullanıcıları www.novakid.com.tr adresine her yeni girişlerinde, şartnamenin güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılmaktadırlar. Bu nedenle lütfen Novakid “23NisanDeyince” Yarışması Katılım Koşulları sayfasını düzenli olarak takip ediniz.

Şartlar

1- 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.

2- Novakid “23NisanDeyince” Yarışması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde doğacak yükümlülükler Novakid Inc. sorumluluğunda değildir.

3- Novakid Türkiye bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların gönderileri altına yazılabilecek aşağılayıcı ve/veya hakaret içeren yorumları kaldırmayı taahhüt etmekle birlikte bu gibi yorumlardan oluşabilecek sorumluluğu kabul etmemektedir. Ayrıca, Novakid Türkiye hesabını uygunsuz içeriklerle etiketleyen tüzel veya gerçek kişilere karşı yasal tüm haklarını saklı tutar.

4- Novakid Türkiye, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Novakid Türkiye’nin sorumluluğunda değildir.

5- Katılımcılar, Novakid Türkiye hesabını etiketleyerek Novakid’in bu gönderileri sosyal medya hesapları üzerinden yeniden paylaşmasına izin vermiş sayılır.

6- Novakid Türkiye her zaman, tek taraflı olarak yarışma yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkına sahiptir. Novakid, katılım koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, yarışma sayfasında ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. Yarışmaya yapılan her yeni girişte, kullanıcılar, yarışmanın mevcut ve yenilenmiş katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

7- Novakid Türkiye kullanıcılara işbu yarışma süresince ve sonrasında, tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı e-posta/sms gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve genel içerikli e-posta gönderme hakkını saklı tutar.

8- Novakid Türkiye, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir.

9- Kazanılan hediyelerin kullanımı sadece kazanan talihlilerin 4-12 yaş arasındaki çocukları veya talihlilerin belirttiği ve yasal vasilerinin onayıyla Novakid eğitim platformuna kayıt olan 4-12 yaş arası çocuklar tarafından yapılabilir.

10- Novakid “23NisanDeyince” Yarışması kazanma mekanizması ve yarışma işleyişi şu şekildedir:

 • Novakid “23NisanDeyince” yarışması herkesin kullanımına açıktır.
 • Katılımcılar, Instagram üzerinden çocuklarının 23 Nisan çalışamalarını (resim, elişi, şiir, şarkı, fotoğraf vb) #23NisanDeyince etiketiyle ve @novakidturkiye hesabını etiketleyerek paylaşacaktır.
 • Kazananların @novakidturkiye Instagram hesabını takip etmesi gerekmektedir.
 • Novakid paylaşım esnasında katılımcı sosyal medya hesabını etiketleme hakkını saklı tutar.
 • Yapılan çekiliş sonucunda kazanan talihliler Novakid Online Eğitim platformunda yasal vasi oldukları 4-12 yaş arasındaki çocukların kullanabileceği aşağıdaki ödülleri almaya hak kazanır:
  • 1. Katılımcıya 20 Ders Native veya 32 Ders Near Native
  • 2. Katılımcıya 10 Ders Native veya 16 Ders Near Native
  • 3. Katılımcıya 5 Ders Native veya 8 Ders Near Native
 • Yarışmaya katılan herkes yarışma aracılığıyla temin edecekleri promosyon kodlar ile Novakid’den ilk satın alımlarında geçerli %40 indirim kodu kazanacaklardır.
 • Kazanılan üyelikler 0212 900 2652 numaralı Novakid destek kanalı aracılığı ile aktif edilmelidir.
 • Yarışmada kazanılan %40 indirim kodları sadece “Native 5” ve “Near-Native 10” ders paketlerinde ve sınırlı süreliğine geçerli olacaktır.
 • Novakid “23NisanDeyince” Yarışması 15 Nisan 2019 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında aktif olacaktır. 30 Nisan 2019 saat 23:59’dan sonra yapılan paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

11- Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilebilir.

12- Novakid Türkiye çalışanları ve çalışanların 1. dereceden yakınları kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.

Novakid “23NisanDeyince” Yarışması kullanıcıları, yarışma ile ilgili bir ihtilafın çıkması hâlinde, bu ihtilafın, kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

13- Novakid “23NisanDeyince” Yarışması kullanıcıları, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde Novakid Türkiye’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları için kullanıcıya rücu edilir.