Novakid’e çocuklar için yeni İngilizce dersleri geldi
Eğitim Eğlenceli İngilizce

New York, Singapur, Paris ve Dubai’ye gitmek için sanal çantalarınızı toplayın

Genç gezginlerimizi Novakid’deki Virtual Explorer eğitiminde 4 yeni İngilizce dersi bekliyor. 

Öğrenciler, sayısız Hollywood filmiyle ünlü olan New York’taki Central Park’a gitme ve ABD’deki en yüksek gökdelenlerden biri olan Empire State Binasının tarihi hakkında bilgi edinme fırsatına sahip olacaklar. Öğrenciler New York’ta ve Singapur’un masalsı bahçelerinde gezinecek ve ardından izlenimlerini öğretmenleriyle paylaşacaklar. 

Singapur’dan… Paris’e! Çocuklar Louvre ve tabii ki Eyfel Kulesinden sonra klasik bir Paris kafesine uğrayacak ve ağızlarında eriyecek kruvasanları deneyecekler! Öğrenciler, sanal tur haritamızın bir sonraki durağında Dünya’nın en büyük binası olan ünlü Burj Khalifa’yı ve Dubai şehrini görecekler.

Virtual Explorer turunun dersleri nasıl yapılıyor?

Virtual Explorer turunun dersleri nasıl yapılıyor?

Virtual Explorer eğitimi, Dünya’daki en muhteşem yerlere 80’den fazla 3D tur içerir. Heyecan verici sanal turlar sırasında her çocuk gördükleri dünyayı İngilizce olarak öğretmeniyle birlikte keşfeder ve tartışır.

Tematik VR turları belirli bir eğitim içeriğine dayanmaktadır. Bütün derslerde, çocukların konuşurken kullanmaları gereken bir dizi kelime bilgisi ve gramer yapısı vardır.

İçerik ve Dil Entegre Öğrenim (CLIL), İngilizcenin bir araç olarak kullanılmasına izin verir ve ufku genişletir. Virtual Explorer eğitimimiz hakkında daha fazla bilgiye Novakid blogundan ulaşabilirsiniz. 

Virtual Explorer eğitimi kimler içindir?

Novakid metodologları, Virtual Explorer eğitimini orta düzeyde İngilizce konuşan 11-12 yaşındaki çocuklar için önermektedirler. CLIL yöntemi, sadece öğrencinin dil ve kelime bilgisinde belirli bir seviyeye sahip olması durumunda kullanılabilir. 

Novakid’de çocuklar için birkaç farklı programımız var. Bu nedenle, Virtual Explorer eğitimi çocuğunuz için çok zorsa, Time2Talk veya Genel İngilizce gibi farklı ama aynı derecede ilginç programlardan birini seçebilirsiniz. 
Novakid’de ücretsiz deneme dersi için kaydolun. Öğretmen ve metodologlardan oluşan ekibimiz, çocuğunuzun mevcut İngilizce seviyesini değerlendirecek ve önerilerde bulunacaktır. Ve belki de yarın, çocuğunuzla Dubai’ye ya da Paris’e gideceksiniz!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: