Bize ulaşın

Yeni başlayanlar için İngilizce: Çocuğunuzu ilk dersten itibaren İngilizce'ye aşık edin!

Ana dilimizi öğrenirken önce dinleriz ve konuşmaya başlar; sonra harfleri öğrenip okumaya ve yazmaya başlarız. Bu öğrenme şekli, yeni başlayanlar için İngilizce derslerinin nasıl organize edilmesini de belirtir.
Children

  İlk ders

  Dil öğrenmeye yeni başlayan bir çocukla iyi organize edilmiş ilk dersin sonucunda şunlar olur:

 • İşitsel ve telaffuz becerileri gelişir.
 • Sosyal ve günlük iletişim ifadeleri hatırlanır ve çocuklar konuşmalarında bunları otomatik olarak kullanır.
 • Psikolojik engel ortadan kalkar, İngilizce’den artık korkulmaz.

  Doğru başlangıç nasıl yapılır?

 • Güven ortamı yaratın ve samimi yüz ifadeleri ve sıcak sohbet aracılığıyla çocuğu kazanın.
 • Yeni başlayan öğrencide ilgi uyandırmanıza yardımcı olması için bir oyuncağı öğretmen ve çocuk arasında aracı olarak kullanın. Öğretmenler bu oyuncağı oyunda kullanır ve çocuğu öğrenme sürecine dahil eder.
 • Öğrencinin İngilizce konuşmayı algılama yeteneğini geliştirmesine yardımcı olarak, dil ortamına tamamen dalmayı simüle eden koşullar yaratın.
 • İletişim yoluyla İngilizce öğretin. Derslerde, öğretmen ve öğrenci arasındaki konuşma son derece önemlidir.
 • Öğrencileri ilk derslerden itibaren sohbete katılmaya teşvik edin. Dinleyin ve basit bir ifadeyi kesinlikle hatırlanacak şekilde birkaç kez tekrarlayın ve zamanla çocuk gerektiğinde bu ifadeyi hatırlayacaktır.

Bir ifade?...Neden bir ifade?Peki ya kelimeler?

Yeni başlayan öğrencilere tüm konuşma amaçları ifadeler olarak sunulmalıdır. Tabii ki, ilk başta, hatırlaması en basit ve en kolay olanlar olacak.

Tek kelimeler de olacak. Ancak bu kelimeler ayrı ayrı tanıtılmaz. Bunun yerine, verilen ifadeler anlam tonlarını iletmek için kullanmanıza izin verecek seçenekler olarak sunulur.

Banner

Peki ya gramer?

Dilbilgisi en başından itibaren gereklidir. Sağlam bir dilbilgisi temeli oluşturmak, yeni başlayanlarla çalışan bir öğretmenin güven ortamı oluşturduktan ve sohbet teması kurduktan sonra odaklanması gereken bir konudur.

Dilbilgisi yapıları, görsellerin geniş kullanımı ile destek şemaları olarak tanıtılmaktadır. Dilbilgisi yapıları her zaman oyun yoluyla sağlamlaştırılır.

Neden oyun?

Yeni başlayanlar için oyun temelli İngilizce dersleri her zaman çocukların ilgisini ve öğrenme arzusunu ateşler. Bu yaklaşımın öğrencilerin daha hızlı iyi sonuçlar almasını sağlaması şaşırtıcı değildir. İngilizceyi sıfırdan öğrenmeye yeni başlayan çocuğunuzun harika bir başlangıç ​​yapmasını ve derslerin ilham vermesini istiyorsanız Novakid Online İngilizce Okulu, İngilizce video dersleri sunuyor. Dersler çocuklarla çalışmak için özel olarak eğitilmiş öğretmenler tarafından verilmektedir. İlk dersten itibaren çocuğunuza nasıl İngilizce konuşturacaklarını biliyorlar. İnanmıyor musunuz? O zaman ücretsiz bir deneme dersi alın!

English only!

Novakid'de çocukların anadilini konuşan bir öğretmen yok, bu yüzden öğrencilerin sadece İngilizce kullanması gerekecek. Öğretmenin sınıfta yarattığı atmosfer, öğrencilerin yeteneklerini tam olarak ortaya çıkarmayı mümkün kılar. Hala şüpheniz mi var? Ücretsiz deneme dersine kaydolun!

ÜCRETSiZ DENEYiNBanner