Novakid ‘Happy’ şarkı grubu yarışması
Kampanyalar ve Yarışmalar

Novakid ‘Happy’ şarkı grubu yarışmasına katılın

Hemen Novakid ‘Happy’ şarkı grubu yarışmasına katılın ve kulaklık ya da hoparlör ödüllerinden birini kazanma şansını yakalayın

Yaşamı pozitif duygularla doldurmanın en etkili yöntemi hangisi? Elbette herkesin kendine göre bir çözümü vardır; ancak müzik gibi evrensel bir yöntem bulunduğunu da unutmayalım! Müzik, bize ilham verip güçlüklerle mücadele etmemize yardımcı olurken hayatımızı da aydınlatır; özellikle de zor zamanlarda.

İşte bu yüzden Novakid olarak pozitif hislerini ve eşsiz seslerini paylaşabilmeleri için öğrencilerimize Novakid ‘Happy’ şarkı grubu yarışmasına yeniden başvuru hakkı tanıyoruz! 

Bundan bir ay önce, birbirinden yetenekli 18 Novakid öğrencisi Pharrell Williams’ın Happy adlı parçasını, sanal koro biçiminde seslendirdi. Öğrencilerimizin bu performansının videosu, YouTube kanalımızda bir milyonu aşkın kullanıcı tarafından seyredildi. 

Hemen siz de izleyin ve Williams’ın dediği gibi: clap along!

Novakid ‘Happy’ şarkı grubu yarışmasına nasıl katılacaksınız?

15 Nisan 2022 tarihine kadar çocuğunuzun ya da ailenizin Pharrell Williams’a ait Happy parçasını söylerken çekilmiş bir videosunu bize gönderin. Parçaya dilerseniz dans ederek, dilerseniz şarkı söyleyerek eşlik edin; önemli olan eğlenmeniz!  

Daha sonra videonuzu #novakid_happy #happy #pharrellwilliams etiketleriyle sosyal medyada paylaşın ve Novakid hesabını etiketlemeyi de unutmayın! 

Yorumunuzu bu gönderiye bırakın ve Novakid’den 2 ücretsiz İngilizce dersi kazanın!

Tüm dünyadaki katılımcılar arasından, sosyal medya üzerinde videosu en çok izlenen yirmi kişi 20 özel ödülümüzden birisini kazanacak: Novakid’den 10 adet kulaklık ve 10 adet hoparlör!

Katılımcılardan gelen en iyi videolardan oluşturulan yeni cover video performansı, 23 Nisan Uluslararası İngilizce Günü’nde Novakid YouTube kanalında yayımlanacak. 

Clap along if you feel like that’s what you wanna do! 

Harika ödüllerden birini kazanma şansını yakalayın ve sanal koromuzun yeni katılımcısı siz olun!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: