Novakid online İngilizce okulunun Dünya Günü'ndeki dersine davetlisiniz
Eğitim

Novakid’in herkese açık dersine katılarak Dünya Günü’nü kutlayın

Dünyamız nefes kesen bir yer ama korunması için desteğimize ihtiyacı var! Novakid online İngilizce okulu, sürdürülebilir yaşam tarzı ve çevre ile ilgili daha çok bilgi öğrenmeleri için çocukları ve velilerini herkese açık, ücretsiz İngilizce dersine davet ediyor. Gezegenimizi daha yakından tanırsak onu yaşamak için daha sağlıklı bir yer hâline getirmeye daha hazırlıklı olacağımıza inanıyoruz!

Herkese açık ücretsiz “Earth Day” dersi 22 Nisan günü Novakid YouTube kanalında yapılacak. Online ders saat 19.00’da başlayacak ve Novakid İngilizce öğretmeni Brittani tarafından verilecek.

Çocuklar, herkese açık ücretsiz “Earth Day” dersinde çevrenin ne olduğunu ve onu korumak için eyleme geçmenin önemini öğrenecekler. Ayrıca yenilenebilir ve yenilenemeyen kaynakların arasındaki farkları öğrenip gezegenimizin en önemli ve yenilenemeyen kaynaklarından biri olan su ile ilgili ilginç bilgiler alacaklar. Öğretmen Brittani katılımcılara “3R kuralından” bahsedecek ve her gün yapılacak bu 3 basit eylemin etrafımızdaki dünyayı korumaya nasıl yardımcı olduğunu anlatacak. 

Bu ders İngilizce dilinde yapılacağı için çocuklar çevre ve sürdürülebilirlik ile ilgili yeni İngilizce kelimeler öğrenecek ve bu kelimelerle alıştırma yapacaklar. Veliler Novakid’in öğretim yöntemlerini tanıma fırsatı bulacaklar ve çocuklarıyla kaliteli vakit geçirecekler! 

Dünya Günü’nde Novakid’deki herkese açık derse nasıl katılacaksınız?

Novakid YouTube kanalındaki herkese açık “Earth Day” dersinin yayınına bu bağlantı adresini kullanarak şimdiden erişebilirsiniz. Ders başlangıcını kaçırmamak için hatırlatma butonuna tıklayın!

Öğretmen Brittani’nin çocuklara vereceği “Earth Day” konulu herkese açık online İngilizce dersi 22 Nisan günü saat 19.00’da başlayacak!

Ön kayıt yaptırmanıza gerek yok. Katılım ücretsizdir!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: