Novakid'in Blogger'larıyla Sanal Geziler
Mutlu hikayeler

İtalya’daki Chisone Vadisi’ni Novakid’in seyahat blogger’ı Elisa ile keşfedin

Yaz tatilleri, dünyayı keşfetmek için birebirdir! Novakid online İngilizce okulu, meraklı ve kıpır kıpır Novakid Seyahat Blogger’larımız tarafından hazırlanan, dünyanın dört bir yanındaki en güzel noktalara düzenlediğimiz sanal gezilere sizi de davet ediyor. Siz de bizden ilham alın ve bir sonraki maceranızı Novakid ile planlayın!

İlk durağımız, Avrupa’nın kültürel anlamda en köklü noktalarından birisi olan güzeller güzeli İtalya. Novakid’in Seyahat Blogger’ı ödülünü kazanan Elisa ile birlikte kuzeybatı İtalya’daki Piyemonte bölgesinin batısında yer alan Chisone Vadisi’ni keşfetmeye hazır olun. Elisa, Chisone Vadisi’ndeki doğa yürüyüşü deneyiminizi unutulmaz kılacak ipuçlarını sizlerle paylaşacak! 

Yola çıkmaya hazır mısınız? Maceranız, burada başlıyor!

Daha başka eşsiz mekanları keşfetmeye hazır olun

Novakid, her hafta sizi genç bloggerlar eşliğinde yeni seyahatlere davet edecek! Önümüzdeki hafta, İspanya’daki Tenerife adasını keşfe çıkacağız. Bizi takipte kalın!

Bir mekanı tanımak istiyorsanız, yalnızca ziyaret etmeniz yetmez. Her mekanı orada yaşayan insanların tamamladığını düşünüyoruz! Dünyanın dört bir köşesinde arkadaşlıklar kurabilmesi için siz de çocuğunuzu Novakid’de bir İngilizce deneme dersine kaydedin. 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: