Happy Novakid Korosu Sonuçları Türkiye
Eğlenceli İngilizce

Novakid’in Happy Koro Etkinliği dünya çapındaki 1,5 milyondan fazla dinleyiciyi bir araya getirdi

18 Şubat’ta yetenekli Novakid öğrencileri Pharrell Williams’ın Happy adlı şarkısı için bir cover söyleyerek herkesi şarkı grubuna katılmaya davet etti. Ardından katılanlar şarkı için performans videosu hazırlayıp #novakid_happy, #happy ve #pharrellwilliams hashtag’leri ile sosyal ağlarda paylaştılar. 

Happy cover’ının solo performansçılarından biri de Polonya’da düzenlenen The Voice Kids yarışmasının birinci sahne yıldızı olan 11 yaşındaki Antonina Kraszewska’ydı. Geçen sene Novakid’in MusicKid adlı müzik yarışması için ana ödülün bir parçası olarak Birdy’nin “People Help The People” adlı güzel şarkısını seslendirmişti. Bu şarkının kaydı profesyonel bir stüdyoda, Polonyalı ünlü besteci Piotr Rubik eşliğinde gerçekleştirildi

Happy Koro Etkinliğine katılımlar Nisan ortasına kadar devam etti ve ardından jüri en iyi 19 videoyu seçti. Müzikten daha da keyif alabilmeleri için kazananlara hoparlör ve profesyonel kulaklıklar vereceğiz!

Yüzlerce şarkı grubu katılımcısı videolarını sosyal ağlarda paylaştı. Happy dansına kendi figürleriyle katkı sağlayan Rusya’dan Emir ve İspanya’dan Sophie de kazananlar arasında. İtalya’dan katılan Yasmine Happy şarkı grubuna özel olarak bir Disney prensesi oldu ve Ürdün’den katılan Salma ve Sila ise Happy şarkı grubuna dünya güzeli evcil hayvanlarıyla eşlik etti! 

Tüm kazananların listesi sosyal medya kanalımızda paylaşıldı bile! 

“Müzik, tıpkı yabancı dil öğrenimi gibi sınır tanımayan bir şeydir. Bu şarkı grubu, platformumuzun herhangi bir şeyde zafer kazanmak adına atılacak ilk adım için en doğru yer olduğunu bir kez daha kanıtladı”, Amy Krolevetskaya, Novakid’in Çalışmalardan Sorumlu Müdürü. “İngilizce şarkı söylemek, yanlış aksan ya da hatalı telaffuz korkusundan doğan utanç duygusundan kurtulmaya yardımcı oluyor. Müzik, dili hissetmenize ve becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur ve öğrencilerimiz bunu kanıtladı.”

Happy Novakid korosunun yeni kaydında yer alan tüm kazananlar Novakid’in YouTube kanalında yayımlandı. 

Dünyanın dört bir yanındaki Novakid öğrencilerine tıpkı şarkı sözlerindeki gibi alkışlarınızla eşlik edin!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: