Novakid'in seyahat blogger'larıyla dünyayı tanıyın
Eğlenceli İngilizce

Novakid seyahat blogger’ı Marta ile Tenerife’yi tanıyın

Bahar mevsimindeyiz ve bu, kalbinizi tüm yeni şeylere açmak için harika bir zaman. Yılın en iyi zamanına çok az kaldı. Yaz tatili dönemi ve ailece yapılacak muhteşem geziler için hazır olun!

Tatil için fikirlere mi ihtiyacınız var? O zaman Novakid Online İngilizce Okulu’ndaki seyahat blogger’larımız tarafından hazırlanan heyecan verici sanal yolculuklarımıza katılarak fikir almaya başlayın. Ödül kazanma fırsatını da kaçırmayın. Ayrıntıları öğrenmek için alttaki kısmı inceleyin!

Öncelikle 11 yaşındaki gezgin Marta Cruz’un bizi nereye götüreceğine bakalım. Anlaşılan okyanusun ortasındaki bir kara parçasına gidiyoruz…

Bunlar “ebedi bahar adaları”! Marta Cruz ile birlikte İspanya’daki Kanarya Adaları’nın en büyüğü olan Tenerife’ye gittik. Tenerife’nin büyüleyici “aya” benzeyen manzaraları Teide Yanardağı sayesinde oluşmuş ve gerçek anlamda lav akıntılarıyla şekillenmiş. Kanarya Adası çamıyla kaplı zümrüt yeşili yamaçları, antrasit ve terakota renklerindeki voklanik kum sahilleri ve oyulmuş ahşap balkonları bulunan iki katlı evleri barındıran koloni mimarisiyle inşa edilmiş rengarenk kasabaları ile bir sonraki tatilinizde ziyaret etmeniz için mükemmel bir yer! 

Artık Marta ile sanal yolculuğumuza katıldığımıza göre gelecekteki maceramızın muhtemel rotasını planlayabiliriz! En ilginç kısmı şimdi başlıyor. 

Novakid sizi her hafta genç seyahat blogger’larımızla yeni bir yolculuğa davet ediyor. Bu hafta Elisa ile birlikte İtalya’daki Val Chisone vadisine gittik. Bir sonraki sefere yerel rehber Tymoteusz ile birlikte küçük Polonya kasabası Wąbrzeźno’yu keşfedeceğiz. 

Bir yorum yazarak ödül kazanma fırsatını yakalayın!

En unutulmaz tatilinizi öğrenmek istiyoruz! Kesin paylaşacak bir şeyleriniz vardır. 

Bu gönderinin yorumlar kısmında seyahatlerinizle ilgili ilginç bir hikaye anlatarak ödül kazanma fırsatını yakalayın! Rastgele üç hikaye seçeceğiz ve kazananları paylaşım tarihinden bir hafta sonra, 27 Mayıs’ta duyuracağız. İstediğiniz kadar yorum yazabilirsiniz ama sadece en az üç kelime uzunluğundaki yorumları hesaba katacağız. 

Instagram sayfalarımızı takip etmeyi unutmayın!

120 Novakid bonusu ödülünden birini kazanma fırsatını kaçırmayın! Yorumlardaki hikayelerinizi okumak için sabırsızlanıyoruz.

 1. 2017 yılında kızım ve eşimle Parise gitmiştik. Kızımın atlı karıncada arkada eiffel kulesi ile resmi harika

  1. Merhaba, Tülin! Yorumlarınız için teşekkür ederiz!
   Eminiz ki, Paris’te harika zaman geçirdiniz! Seyahat deneyimlerinizle ilgili daha fazla hikaye duymaya can atıyoruz!

  1. Merhaba, Esra Tokoğlu! Yorumlarınız için teşekkür ederiz!
   En güzel yorum yarışmasını kazandığınız için tebrikler! 🙂

 2. Çok uzun zamandır küçük bir kasabada yaşıyoruz ve olanaklardan uzağız.Kasabadan dışarıya cıktığımız heryer bize tatil olmuş durumda:)Gözünü açtığı küçük kabuğundan çıkan kızım gördüğü heryer için muhteşem diyor.Her seferinde “İyi ki doğmuşum yoksa bu muhteşem hayatı yaşıyamazdım .” diye de ekliyor:)Anlayacağınız bizim için kabuğumuzdan çıktığımız her yer tatil.

  1. Merhaba, Gözdw! Yorumlarınız için teşekkür ederiz!
   Bazen kendi memleketimiz veya köyümüz unutulmaz deneyimler sunan güzel yerlerle doludur 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: