Novakid'de Herkese Açık Ücretsiz İngilizce Dersi Novakid Turkey
Eğitim

Spring is coming! Novakid, çocukları herkese açık İngilizce derslerine davet ediyor

Novakid online İngilizce okulu, İngilizce bilgi seviyesi fark etmeksizin 4 ila 12 yaş arası çocukları ve velilerini herkese açık İngilizce derslerine davet ediyor. Ders konusu; “Spring is coming!”

Herkese açık ücretsiz İngilizce dersleri 7 Nisan günü Novakid YouTube kanalında yapılacak. Derslerin başlangıç saati: 18.00. Herkese açık dersleri Novakid İngilizce öğretmenleri Joe ve Brittani verecek.

4 ila 7 yaş arasındaki çocuklar Joe ile birlikte İngilizce dilinde ülkelerindeki farklı mevsimlerdeki hava koşullarıyla ilgili nasıl konuşacaklarını, mevsim adlarını ve ayları öğrenecekler. Novakid öğretmeni Brittani ise daha büyük olan 8 ila 12 yaş arası çocuklar için herkese açık bir ders verecek. Çocuklar gelecek aylardaki planlarıyla ilgili konuşacak, “spring” (ilkbahar) ile ilgili yeni kelimeler öğrenecek ve konuşurken “type 1 conditional” cümlelerin nasıl kullanıldığını görecekler. 

Diğer yandan anne ve babalar ise öğretim yöntemlerini görecek ve Novakid öğretmenleriyle tanışacaklar!

Novakid’deki herkese açık İngilizce derslerine nasıl katılacaksınız?

Novakid YouTube kanalındaki herkese açık “Spring is coming” derslerinin yayınına bu bağlantı adresini kullanarak şimdiden erişebilirsiniz. Ders başlangıcını kaçırmamak için hatırlatma butonuna tıklayın!

Öğretmen Joe’nun 4 ila 7 yaş arası çocuklara vereceği herkese açık ders 18.00’da başlayacak. Öğretmen Brittani’nin 8 ila 12 yaş arası çocuklara vereceği ders ise 19.00’da başlayacak.  

Ön kayıt yaptırmanıza gerek yok. Katılım ücretsizdir!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: