Image

4-12 Yaş Çocuklar İçin Konuşma İngilizcesi

 • Oyun ders formatı
 • Ana dili İngilizce olan sertifikalı öğretmenlerle dersler.
 • Çocuklar için ilgi çekici program
 • Bireysel online dersler
ÜCRETSİZ DENEYİNNovakid hakkında video2 dakika

Neden başarılı?

Dil ortamına yoğunlaşma

Anadili ingilizce olan öğretmenlerle çalışmak başarıya ulaşmak için en hızlı yoldur. Harika bir pratik ve pozitif duyguları geliştirme fırsatıdır.

Onaylanmış Öğretmenler

Ekibimizdeki her öğretmen, çocuklarla çalışma deneyimine ve uluslararası eğitmenlik sertifikalarına sahip uzman kişilerdir ve düzenli olarak eğitimlerden geçerler

Basitten zora

Basit şeylerle başlıyoruz ve programı yavaş yavaş daha karmaşık hale getiriyoruz. Aynı zamanda eğitim sürecini kontrol ediyor ve öğrenilen materyali gözden geçiriyoruz.

Evden dersler

Her ders 25 dakika sürer ve her çocuğa hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Çocuklar rahat ettikleri ev ortamında, gribe yakalanma riski olmadan ders alır🙂

Yaşa uygun program

Program, ana dili İngilizce olan deneyimli pedagog ve uzmanlar tarafından dizayn edilmiş ve 4-12 yaş arası çocukların psikolojik özelliklerine dayanarak oluşturulmuştur. NovaKid öğretmenleri, her çocuk için en uygun yaklaşımı sunacak uzmanlığa sahiptirler.

Avrupa standartlarında eğitim

Program, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır.

Yorumlar

image preview

Ada ve Aras’ın, #İngilizce eğitimi açıkçası bu seneye kadar benim için 2. plandaydı, adaptasyon süreci uzun süren çocuklar olduğu için🙏🏻 Bu sene bu konuda özel ders aldırmak istesem de, okul dışında çocukları fazla sıkmak istemediğim için kararsız kalmıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile deneme dersi aldığım @novakidturkiye ile başladık ve ben çok çok memnun kaldım👏🏻 Ebeveyn Hesabından, öğretmenimizin uygun saatlerine göre düzenlenen 25 dakikalık derslerde interaktif ve birebir eğitimle, Ada kendi tabletiyle derslere bağlandı, hem çok keyif aldı hem de kelime dağarcığını şimdiden geliştirdi.

image preview

Yarıyıl tatilinde Ayşe oynuyor,geziyor,dinleniyor... Ama İngilizce derslerini de hiç aksatmıyor,hatta iple çekiyor diyebilirim...Nereye mi gidiyoruz,hiçbir yere tabii ki...Ders bize,eve geliyor...@novakidturkiye sağolsun...Ders günü,saati belli,şifremiz de elekronik posta adresimize yollandı...Her hafta salı günü,saat 18.30’da evde,bilgisayar ekranının başında Ayşe...Çünkü @novakidturkiye den Roxanne öğretmeniyle İNGİLİZCE KONUŞACAK,DİNLEYECEK,OKUYACAK-YAZACAK...Dersleri ben de sessizce dinliyorum,özellikle telaffuz konusunda müthiş faydalanıyorum...Ayşe,öğretmeni Roxanne’e bayılıyor...Her ders bitiminde bu sisteme iyi ki girmişiz diyorum...Düşünsenize yol,trafik çilesi yok,derse çocuk yetiştirme telaşı yok...Sıcacık ev ortamında,huzur ve keyifle sindire sindire öğrenmek şahane...Derslerin sonunda çocuğunuzun performans bilgileri de size aktarılıyor,bu da başka bir artı...

image preview

Görüntülerimiz bir ingilizce ders gecesinden. @novakidturkiye ile anadili İngilizce olan ya da anadil düzeyinde olan seçtiğimiz öğretmenimizle ders saatimiz başladı. Yarım saate yakın süren bu ders saatinde yerinde oturmakta zorlanan Arca’nın, hareketli ve enerjik anlatımıyla öğretmen nasıl da ilgi ve dikkatini topluyor. Dersten hiç kopmıyor. Hem ders değil ki, ingilizce sohbet ve oyun onlarınki. Arca öyle sanıyor en azından😂. (Story’e linki koyuyorum , ücretsiz deneme dersinden siz de faydalanın) Not: Bugün bir e-posta aldım, 14 Ocak - 3 Şubat arasında her hafta aldığımız 4. dersi de ücretsiz yapmış Novakid. 3 ders biz alıyoruz, 1 ders hediye geliyor. Kesinlikle kaçırmayın derim! Tatil lazım ama büsbütün eğitime ara vermek de olmaz. Haftada 4 ders hiç yorucu da olmaz. #cocuklariciningilizce #onlineingilizce #novakid_tavsiye

image preview

Ben geldiiiim. Hem de bu sefer indirimle geldim. Birkaç aydır sizin de gördüğünüz gibi haftada bir ya da iki gün @novakidturkiye ile İngilizce dersi yapıyor Irmak. Evde olmadığımız zaman telefonla, evdeysek bilgisayar başında. Öğretmeni Ashley ile bol bol sohbet ediyor. Çok da seviyor. Novakid, İngilizce konuşmaya teşvik ederek öğrenmenin etkili bir yolunu sunuyor. İlk derslerde seviye belirleniyor ve ona göre bir program çıkartılıyor. Adı ders, ancak ders gibi değil. Çocuklar sıkılmıyor çünkü 25-30 dakikayı geçmiyor. Biliyorsunuz yıllardır İngilizce’nin üzerinde çok duran ve elinden geleni yapan biri olarak ben de çok seviyorum Novakid’i. Daha önce bir kod paylaşmıştım hediye ders için. Şimdi aynı kodla yüzde 20 indirim alıyorsunuz beş ya da 10 derslik paket satın aldığınızda. Bana sık sık İngilizce için neler yaptığımı soranlara söylüyorum, deneyin gerçekten çok seveceksiniz ve devam etmek isteyeceksiniz. İlk deneme dersi zaten ücretsiz. Bu akşamki story’lere de bakabilirsiniz. Öne çıkanlara ekliyorum Novakid adıyla. İndirim kodu “Şebnem3853” Değerlendirmeyi unutmayın. Bir sorunuz varsa da buradayım. 🧡💙🦋 #novakid_tavsiye #cocuklariciningilizce #onlineingilizce #ingilizceogreniyorum İsterseniz unutmamak için kaydedin. İyi eğlenceler 😉

Sanal sınıf

Kullanımı kolay kişisel hesap

Tüm derslerimiz internet sitemiz aracılığı ile işlenmektedir. Ek bir program kurmanıza, defter ve kitap edinmenize gerek yoktur. Size gerekli tüm materyali biz sağlayacağız!

Çocuklar için Oyun Hesabı

Öğrenciler için özel bir hesap oluşturduk. Şimdi İngilizce öğrenmek oyun oynamak gibi! Çocuklar avatarları seçiyor, ev ödevlerini tamamlıyor ve sertifika ve yıldız kazanıyor!

Ders video arşivi

Tamamlanan tüm derslerin video ve slaytları kişisel ebeveyn hesabında saklanır. Buradan derslerin nasıl geçtiğini kontrol edebilir, çocuğunuzun ilerleyişini gözlemleyebilir ve ders içeriklerini tekrar edebilirsiniz.

Başarı sertifikası

Ebeveynler, çocuklarının ilerleyişi hakkında düzenli raporlar alırlar. Bu raporlar çocuğunuzun neleri iyi yaptığını, hangi konuları geliştirmesi gerektiğini size açıkça gösterecektir.

VR turları ile dersler

VR turunun yardımıyla derste çocuklar ve öğretmenler dünyanın en iyi müzeleri ve galerilerine seyahat ediyorlar.
Activity Counter Icon

dersler tamamlandı,
gelin bize katılın!

Ücretsiz dene

Eğitim ücretleri

Anadili seviyesinde İ̇ngilizce konuşan sertifikalı öğretmenlerle dersler

Üyelik

4ders 4 hafta boyunca

116.00 ₺
ders başına
464.00 ₺
toplam maliyet
Popüler

Üyelik

8ders 4 hafta boyunca

93.00 ₺
ders başına
744.00 ₺
toplam maliyet
Verimli

Üyelik

12ders 4 hafta boyunca

87 ₺
ders başına
1 044 ₺
toplam maliyet

Üyelik

24ders 12 hafta boyunca

78.00 ₺
ders başına
1 872.00 ₺
toplam maliyet

Üyelik

48ders 24 hafta boyunca

74 ₺
ders başına
3 552 ₺
toplam maliyet

Anadili ingilizce olan sertifikalı öğretmenler ile derslerler

Üyelik

4ders 4 hafta boyunca

220.00 ₺
ders başına
880.00 ₺
toplam maliyet
Popüler

Üyelik

8ders 4 hafta boyunca

176 ₺
ders başına
1 408 ₺
toplam maliyet
Verimli

Üyelik

12ders 4 hafta boyunca

164 ₺
ders başına
1 968 ₺
toplam maliyet

Üyelik

24ders 12 hafta boyunca

164 ₺
ders başına
3 936 ₺
toplam maliyet

Üyelik

48ders 24 hafta boyunca

156.00 ₺
ders başına
7 488.00 ₺
toplam maliyet

En az iki çocuğunuz için haftada minimum 6 ders planlamak isterseniz, ekstra indirim sunuyoruz!

Haftada 3 kez çalışmanızı tavsiye ederiz. Çocuklara aşırı yüklenmeden ve dersler arasında büyük boşluklar olmadan daha iyi sonuçlar verir.

Novakid Öğretmenleri

Bir veya daha fazla öğretmenle ders planlayabilirsiniz.

Bronwyn

Güney Afrika
İş tecrübesi: 5 yıl

Ellen

ABD
İş tecrübesi: 5 yıl

Garret

Güney Afrika
İş tecrübesi: 4 yıl

Nica

Filipinler
İş tecrübesi: 4 yıl

Sky

Güney Afrika
İş tecrübesi: 5 yıl

Reza

Güney Afrika
İş tecrübesi: 8 yıl

Edgar

Ireland
İş tecrübesi: 5 yıl

Dani

Güney Afrika
İş tecrübesi: 4 yıl

Kris

Güney Afrika
İş tecrübesi: 6 yıl

Mariska

Güney Afrika
İş tecrübesi: 4 yıl

Jeth

Filipinler
İş tecrübesi: 6 yıl

Justine

Güney Afrika
İş tecrübesi: 9 yıl

Jamie

ABD
İş tecrübesi: 5 yıl

Kristoff

Filipinler
İş tecrübesi: 4 yıl

Alice

Filipinler
İş tecrübesi: 6 yıl
Ve 1800 farklı öğretmen daha!
 • 2 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahip ana dili İngilizce olan kişiler
 • Aylık gerçekleşen 'Nitelik Yükseltme' program katılımcıları
 • Uluslararası diploma ve sertifika sahipleri ( CELTA, TEFL, TESOL, TKT )
 • Çocuklara İngilizce'nin büyülü dünyasının kapısını aralayan coşkulu profesyoneller

Ebeveynler için mobil uygulama

Pratik ders planlamaKolay bakiye yönetimiNet ilerleme kontrolü

Sorular ve Cevaplar

Öğretmenler sadece İngilizce konuşursa çocuğum sınıfı anlayacak mı?
Novakid sınıfı sadece dil pratiği değil, aynı zamanda ilginç bir oyundur. Bu format, çocukların kolayca etkileşim kurmasını sağlar. Öğrenciler slaytlara bakar ve öğretmenler bunların içinde ne olduğunu kelimelerle veya mimik ve jestlerle açıklamaya çalışır. Çeviri veya ek açıklamalar olmadan çocuklar materyali anlamaya başlar. Birkaç dersten sonra öğrenciler formata alışırlar ve talimatları kolayca anlayabilir, öğretmenlerini tekrar edebilir, seçebilir veya cevaplayabilirler.
Kapat
Akıllı telefon ile ders alabilir miyim?
Ne yazık ki şu anda Novakid platformu telefonları desteklemiyor. Lütfen bir PC, bir dizüstü bilgisayar veya tablet kullanın.
Kapat
Deneme dersi sonrası nasıl devam edebilirim?
Programa devam etmek için, “Hesap Bakiyesini yükleme” düğmesini tıklayarak lütfen bir üyelik veya paket satın alın. Artık programınızı planlamaya hazırsınız (“Planla” düğmesi).
Kapat
Düzenli dersleri nasıl planlayabilirim?
"Planla" düğmesini tıklayarak uygun öğretmenleri ve gün ve saatleri seçebilirsiniz. Program belirleme konusunda sorun yaşıyorsanız, lütfen sohbet veya email destek@novakid.com.tr adresine yazarak destek isteyebilirsiniz.
Kapat
Ders nasıl iptal edilir ve taşınır?
Planlı dersinizi, 8 saat öncesine kadar herhangi bir hak kaybı yaşamadan iptal edebilirsiniz. Planlı dersinize 1 saat kalaya kadar, aynı öğretmenin 7 gün içerisinde farklı bir gün ve saatte uygunluğu varsa dersinizi taşıyabilirsiniz.
Kapat
Nasıl ödeme yaparım?
"Program" veya "Hesap" sekmelerinde "Bakiye yükleme" düğmesini tıklayarak ödeme yapabilirsiniz. Haftada 1, 2 veya daha fazla ders tercihi yapıp 4, 12 veya 24 hafta için üyelik oluşturabilirsiniz.4 haftalık üyelikler, üyelik süresi sonunda, otomatik şekilde yenilenir. 12 ve 24 haftalık uzun dönem üyeliklerde, tek seferlik ödeme yapılır, otomatik şekilde yenilenmez.
Kapat
Ebeveynin derste olması gerekli mi?
Ebeveynlerin ilk derse katılmalarını öneririz, ancak bu gelecekteki dersler için gerekli değildir. Çocuğunuz 4-6 yaşındaysa, deneme dersinde duygusal olarak desteklenmesi özellikle önemlidir. Okul öncesi çocukların ebeveynlerinden, çocuklar öğretmene ve çevrimiçi öğrenmeye alışana kadar sınıfta kalmasını istiyoruz (genellikle 5-10 ders).
Kapat
Teknik sorunlar yaşıyoruz.Ne yapabiliriz?
 • Masaüstü, dizüstü bilgisayar, Macbook veya tabletten (Android OS) bağlanırsanız Google Chrome tarayıcıyı kullandığınızdan emin olun. iPad'den (OS iO'lar) bağlanıyorsanız, Safari tarayıcısını kullanın.
 • Sayfayı yenileyin.
 • Mikrofonu ve kamerayı kontrol edin https://webcammictest.com .
 • Cihazı yeniden başlatın.
 • Kişisel hesabınıza gidin ve ana sayfadaki "Ekipman testi" düğmesini tıklayın.
 • Yukarıdaki adımlar yardımcı olmadıysa, sohbet veya destek@novakid.com.tr adresine email gönderebilirsiniz.
Kapat
Deneme dersine katılamadınız mı; ne yapmanız gerekiyor?
Deneme dersini tekrardan almak veya taşımak için Novakid hesabınızda yer alan 'Deneme dersini tekrarla' seçeneğine tıklayarak destek ekibimize ulaşın veya destek hattına yazınız.
Kapat
Nasıl indirim alabilirim?
 • Sosyal ağlarda resmi gruplarda yayınlanan sezonluk indirimler ve promosyonlar.
 • Referans programı - getirdiğin her arkadaş için bonus kazan.
 • Hesabınızdaki programın şartları hakkında daha fazla bilgiyi 'Bonuslar' bölümünde bulabilirsiniz.
Kapat
Aynı anda birkaç öğrenci ders alabilir mi?
Novakid'deki dersler bireyseldir. Diyalog içinde öğretiyoruz. Sınıftaki ikinci bir öğrenci bu süreci olumsuz yönde etkileyebilir.Ancak her çocuk için ücretsiz bir ders veriyoruz.
Kapat
Dersler ne kadar sürer?
Novakid'de bir ders 25 dakika sürer. Birçok bilimsel araştırma, bu sürenin çocukların ana dili İngilizce olan kişilerle bireysel derslere konsantre olmaları için en uygun süre olduğunu göstermektedir. Çocuğunuzun hazır olduğunu düşünüyorsanız, arka arkaya 2 ders planlayabilirsiniz.
Kapat